ДТП по-корейски: как нужно вести себя на дороге

04.02.2017 г. в 09:41, avtoblog

Автомобили скорой помощи с включенными спецсигналами нужно пропускать, об этом знает каждый.

Смотрите, как южнокорейские автомобилисты организовали коридор спасения, чтобы скорая не теряла драгоценное время и поскорее добралась к пострадавшим в аварии, произошедшей в тоннеле.

загрузка...
Еще одна новость

Диво-авто по-українськи, купував БМВ на українських номерах, а ним виявився Фольксваген

04.02.2017 г. в 09:41, ДжеДАІ

Власника такого диво-автомобіля сьогодні зранку зупинили співробітники батальйону спецсупроводу на виїзді з Києва. Той запевняє не винен бо нічого не знав. А от у правоохоронців тепер багато запитань не тільки до водія, а ще й до митників.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Спрощене розмитнення автомобілів доступне для українців

04.02.2017 г. в 09:41, autotheme

Рішенні судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Запотічного може стати прецедентом у схемі розмитнення автомобілів в Україні. Про це йдеться у тематичному сюжеті 24 Каналу. Львівський апеляційний суд підтвердив, що українці мають право придбати вживане європейське авто без акцизів, не їхавши особисто за ним до Європа. Достатньо дістатися української митниці і там купити в іншої людини. Закон не забороняє цього. Такий варіант став можливий завдяки резонансному судовому процесу, який почався на Волині, а закінчився у Львові. Все через те, що волинська митниця не захотіла віддавати українці авто Volkswagen Golf, який вона купили на кордоні і готова сплатити всі збори. Волинянка виграла всі суди і довела, що не порушила закону, придбавши авто саме на митном…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть