Американський автопром готує революційну підвіску

04.02.2017 г. в 10:21, znaj

Розробники з США працюють над створенням "цифрової" підвіски для автомобілів, що зробить революцію в світі машинобудування.

Про це повідомляє Тechcrunch. Технологію розробляють фахівці з невеликої компанія ClearMotion, розташованої в американській Силіконовій Долині.

Автомобільний стартап вже зібрав 100 мільйонів доларів на втілення свого проекту в життя. Компанію створили в 2009 році і з того часу ведеться розробка цифрової підвіски. Всі деталі технології зберігають в строгому секреті.

Фахівці ClearMotion розробили програмне забезпечення, яке аналізує поверхню дороги і підлаштовує під нього підвіску авто. Шасі включає спеціальні амортизатори і вони перетворюють поглинену кінетичну енергію в електрику.

Енергію направляють на живлення обладнання авто. Так можна буде значно знизити витрату палива. У компанії розповіли, що новинку перевірили за допомогою комп'ютерного моделювання та результати підтвердили її ефективність.

загрузка...
Еще одна новость

ДТП по-корейски: как нужно вести себя на дороге

04.02.2017 г. в 10:21, avtoblog

Автомобили скорой помощи с включенными спецсигналами нужно пропускать, об этом знает каждый. Смотрите, как южнокорейские автомобилисты организовали коридор спасения, чтобы скорая не теряла драгоценное время и поскорее добралась к пострадавшим в аварии, произошедшей в тоннеле.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Диво-авто по-українськи, купував БМВ на українських номерах, а ним виявився Фольксваген

04.02.2017 г. в 10:21, ДжеДАІ

Власника такого диво-автомобіля сьогодні зранку зупинили співробітники батальйону спецсупроводу на виїзді з Києва. Той запевняє не винен бо нічого не знав. А от у правоохоронців тепер багато запитань не тільки до водія, а ще й до митників.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть