Чего хотят "пересечники"?

04.02.2017 г. в 17:23, uzhgorod

Для большей части украинцев, в том числе и закарпатцев, актуальным остается вопрос покупки машины на вторичном рынке. Средний возраст автомобилей в Украине - 20 лет. Ситуацию мог бы изменить законопроект, регулирующий ввоз подержанных авто из-за рубежа.

Но, закон 2016 имеет ограничения по импорту такого транспорта. С подробностями Наталья Качмар.

загрузка...
Еще одна новость

Як маленька Шкода влаштувала, на одній зі столичних вулиць, справжнісінький армагедон

04.02.2017 г. в 17:23, ДжеДАІ

Вже не погодні умови, а найпевніше водійська неуважність спричинила аварію, що сталася напередодні в столиці. Винуватець автопригоди хапається за голову. Бо йому тепер доведеться платити за ремонт одразу кількох машин. Всю суму збитків страхова навряд чи компенсує.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У скільки обійдеться їзда на нерозмитнених авто?

04.02.2017 г. в 17:23, autocentre

Комітет Верховної Ради з податків і митних платежів розглядає оновлений законопроект №5567, який дасть змогу легально їздити на нерозмитнених авто з номерами інших держав. Легалізувати експлуатацію нерозмитнених автомобілів має законопроект №5567 «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту, тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)», під яким підписалися одразу 95 нардепів. Приблизно стільки ж народних обранців були авторами законопроекту про зниження акцизів на вживані автомобілів. Отже, є велика ймовірність, що проект ухвалять. Наразі документ перебуває на розгляді профільного Комітету з питань оподаткування та митної політики, але дату розгляду його поки що не оголошено. Між тим, нещодавня ситуація в Києві з перекриттям доріг і палаючими шинами змушує нардепів не відкладати питання набезрі…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть