В Україні засвітився дуже дивний саморобний позашляховик

04.02.2017 г. в 18:33, mmr

Загальновідомо, що для українських доріг найкраще підходить позашляховик. Але як бути, якщо є бажання його купити, але коштів не вистачає?

Не виходить купити – можна зліпити. А ось, як і з чого, залежить від наявних підручних засобів і майстерності, пише autocentre.ua.

Днями в Києві зняли дуже дивний позашляховик, який спереду нагадує Toyota Land Cruiser Prado, а ззаду повторює зовнішність Opel Omega. Та й збоку це вилитий Опель.

Достовірно невідомо, хто, як і з чого зроблений цей саморобний позашляховик, але можна розглядати кілька версій. Не можна виключати «схрещування» Тойоти і Опеля, однак є й інший варіант – китайський Dadi Shuttle, на який «одягли» кузов Омеги.

Так чи інакше, але саморобний автомобіль вийшов дуже і дуже незвичайним.

загрузка...
Еще одна новость

Як правильно мити авто в морози

04.02.2017 г. в 18:33, autotheme

До мийки автомобіля взимку варто підходити обережно. Особливо в 10-градусні морози, пояснюють малярі автосервісу на вул. Великій Кільцевій в Києві, пише gazeta.ua. "Якщо машина нова, то її можна сміливо мити. Нічого її фарбі не загрожує, тому що там немає сколів і подряпин. А ось автомобілі, яким більше року, не варто мити в морози. Найнижча безпечна…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чего хотят "пересечники"?

04.02.2017 г. в 18:33, uzhgorod

Для большей части украинцев, в том числе и закарпатцев, актуальным остается вопрос покупки машины на вторичном рынке. Средний возраст автомобилей в Украине - 20 лет. Ситуацию мог бы изменить законопроект, регулирующий ввоз подержанных авто из-за рубежа. Но, закон 2016 имеет ограничения по импорту такого транспорта. С подробностями Наталья Качмар. …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть