Skoda повідомила, чи закриє виробництво в Україні

04.02.2017 г. в 21:12, mmr

Незважаючи на політичну нестабільність і низькі продажі автомобілів, Skoda не збирається згортати виробництво в Україні. Як запевнили в головному офісі компанії, сьогодні в Закарпатті освоєна складання всіх основних моделей чеської марки.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на cardiagram.com.ua

Автомобілі в Україні збирає партнер «Шкоди» — український завод «Єврокар», який знаходиться в селі Соломоново. Одне з останніх авто, складання якого підприємство освоїло, — нове покоління флагманського седана Skoda Superb. Це найдорожчий і «наворочений» автомобіль, який сьогодні виробляється на території нашої країни.

Крім «Суперба» український завод випускає ще чотири чеських моделі. Як повідомив CarDiagram спікер Skoda Томас Кубик, в Україні освоєна збірка Fabia, Rapid, Octavia і Yeti.

загрузка...
Еще одна новость

Продемонстрували нову бойову машину «Грім-2»

04.02.2017 г. в 21:12, mmr

На виставці Shield Africa 2017 («Щит Африки-2017», 24-26 січня) канадська компанія Cambli Group представила колісну ББМ Thunder 2 (Tactical Armored Truck). Машина спеціально розроблена для задоволення вимог іноземних клієнтів, особливо країн Близького Сходу і Африки, і являє собою нове покоління легких бойових броньованих машин, що забезпечують,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Троещине автомобиль «героя парковки» превратили в свалку

04.02.2017 г. в 21:12, doroge

Киевляне наказали «героя парковки» неприятным подарком, в виде пакетов с мусором. Фотографию опубликовали Facebook. на странице "Троещина ВК". Жители ближайшего дома наказали владельца автомобиля Skoda с государственным номером АА6411МН за неудачно выбранное место парковки. Они проучили владельца авто навесив на машину пакеты с мусором.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть