Патрульна поліція матиме новий привід для перевірки водіїв

05.02.2017 г. в 08:08, autotheme

Поліцейські зможуть оперативно перевіряти наявність страховки авто онлайн. Незабаром їм буде відкритий доступ до баз даних страховиків.

Про це на зустрічі домовилися представники МВС, Нацполіції, Державної прикордонної служби та Моторного транспортного страхового бюро України.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький роз’яснив, що під час перевірки авто по базі даних поліцейські будуть автоматично отримувати інформацію про страховий поліс на авто і терміни його дії, розповідає Автопалац.

Крім того, страхові компанії будуть надавати поліції інформацію про ДТП, оформлені за європротоколом. За словами керівника патрульної поліції Олександра Фацевича, для отримання доступу до баз даних страховиків необхідно змінити нормативну базу.

Отримання доступу до баз даних ОСАГО — важливий крок на шляху впровадження електронних страхових полісів. Також це допоможе виявити страхові компанії, що працюють без ліцензії і видають незаконні страхові поліси.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцы бросились раскупать новые автомобили

05.02.2017 г. в 08:08, autodriving

Украинцы начали активно покупать новые автомобили. Согласно статистическим данным, в январе продажи автомобилей на первичном рынке составили 4,7 тысяч, а это на 54,4% больше результатов января 2016 года. Больше всего автомобилей на украинском рынке реализовала марка Renault, немного меньше Toyota и на третьем месте Volkswagen. Самые яркие продажи…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине на месяц ограничили движение транспорта (полный перечень дорог)

05.02.2017 г. в 08:08, abcnews

С 3 февраля из-за резкого ухудшения погодных условий движение транспорта ограничат в нескольких областях Украины С 3 февраля и на весь месяц, из-за резкого ухудшения погодных условий движение транспорта ограничат в нескольких областях Украины. Резкое потепление и дожди спровоцировали выход рек из берегов и сход лавин. Ограничение касается не только…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть