Українці масово пересідають на електрокари

05.02.2017 г. в 18:19, vechirniykiev

На фоні загальної економічної ситуації в Україні та далекоглядних прогнозів фахівців, здається досить закономірним бажання більшості наших громадян забезпечити собі благополучне майбутнє, у тому числі, вирватись із залежності постійно зростаючої вартості топлива.

Так, 2016 рік підтвердив наміри населення все ж долучитися до світових стандартів, та, попри ще досі високу вартість, ринок електрокарів в Україні збільшився на 160% порівняно із попереднім періодом.

Варто зазначити, що такими ж темпами ринок розвивається і у інших країнах світу. Тобто, часткова зміни митного законодавства щодо вживаних авто не «рятує» ситуацію із «бензиновим» транспортом.

Як зауважив голова правління Української Асоціації учасників ринку електромобілів Арсеній Абдураїмов, економічно вигідніше купувати електромобілі, адже, якщо порахувати витрати на бензин, економія складає 80%. Додатковим стимулом для переходу на новий вид транспорту може стати ще явна перевага для екологічної системи міста та країні в цілому.

загрузка...
Еще одна новость

Герой парковки “віджав” тротуар у киян

05.02.2017 г. в 18:19, mmr

Київські водії не перестають дивувати і викликати величезну кількість негативу в свою сторону. Так, у столиці виявили чергового “автохама”, який залишив свого “залізного коня” у дуже невдалому місці. Відповідними знімками поділилися на сторінці спільноти “Герой парковки” в соціальній мережі facebook. Цього разу оригінальний водій автомобіля марки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Зеленый» Nissan Juke е-Power предъявят в октябре

05.02.2017 г. в 18:19, uzr

Популярный компакт-кроссовер японской марки получит бензино-электрическую силовую установку. Также, в стилистике концепта Gripz, будет переработан дизайн экстерьера , что сделает «паркетник» еще более ярким и выделяющимся. Известно, что автомобиль получит силовую установку e-Power, представленную в конце прошлого года на прототипе Note e-Power,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть