Саакашвили назвал виновных в провале реформы Нацполиции (видео)

05.02.2017 г. в 18:53, politeka

Реформа Нацполиции будет дискредитирована, так как ни президент Петр Порошенко, ни министр внутренних дел Арсен Аваков не заинтересованы в эффективной работе правоохранителей

Об этом в эфире «Радио Вести» заявил экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили.

По его словам, сотрудникам Нацполиции, на сегодняшний день, практически невозможно прожить на нышнюю зарплату.

«Сейчас патрульный полицейский получает 300 долларов на руки, невозможно жить на 300 долларов. Аваков, и в первую очередь правительство и Порошенко, обрекли эту полицию на вымирание, это реформа будет дискредитирована», — отметил политик.

По словам Саакашвили, не исключено, что Порошенко решил не проводить реформу Нацполиции.

«Если власти страны сами не хотели реформы, если Порошенко то ли с самого начала не хотел, то ли потом решил, что это не тот курс, который ему хотелось попробовать, выплюнул это все и отказался от реформ, это другая история», — добавил он.

загрузка...
Еще одна новость

Українці масово пересідають на електрокари

05.02.2017 г. в 18:53, vechirniykiev

На фоні загальної економічної ситуації в Україні та далекоглядних прогнозів фахівців, здається досить закономірним бажання більшості наших громадян забезпечити собі благополучне майбутнє, у тому числі, вирватись із залежності постійно зростаючої вартості топлива. Так, 2016 рік підтвердив наміри населення все ж долучитися до світових стандартів, та, попри ще досі високу вартість, ринок електрокарів в Україні збільшився на 160% порівняно із попереднім періодом. Варто зазначити, що такими ж темпами ринок розвивається і у інших країнах світу. Тобто, часткова зміни митного законодавства щодо вживаних авто не «рятує» ситуацію із «бензиновим» транспортом. Як зауважив голова правління Української Асоціації учасників ринку електромобілів Арсеній Абдураїмов, економічно вигідніше купувати електромобілі, адже, якщо порахувати витрати …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Герой парковки “віджав” тротуар у киян

05.02.2017 г. в 18:53, mmr

Київські водії не перестають дивувати і викликати величезну кількість негативу в свою сторону. Так, у столиці виявили чергового “автохама”, який залишив свого “залізного коня” у дуже невдалому місці. Відповідними знімками поділилися на сторінці спільноти “Герой парковки” в соціальній мережі facebook. Цього разу оригінальний водій автомобіля марки Skoda з державним номером АА1348НО припаркувався на тротуарі, перегородивши прохід пішоходам. “Тротуар потрібен для того, щоб АА1348НО припаркувала своє корито”, – підписав фотографію автор публікації.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть