На Київщині сталося лобове зіткнення легковика з фурою (відео)

06.02.2017 г. в 19:36, nnovosti

На відео добре видно як легковик йде на обгін, але машину починає розкручувати. Далі-потужний удар об вантажівку.

Зіткнення було неминучим. Шансів не було. Тож від Опеля не залишилося жодної цілої деталі, автомобіль ще й загорівся, бо в багажнику був газовий балон.

Гасити вогонь та рятувати людей кинулися очевидці. Тільки завдяки рішучості свідків водія та пасажирку вдалося завчасно витягти з палаючої машини.

Обидва були без свідомості, але зовсім юний водій 1990 року народження помер дорогою до лікарні. А ось за життя жінки зараз борються медики

загрузка...
Еще одна новость

В Україні різко зросли продажі уживаних автомобілів

06.02.2017 г. в 19:36, biz

У січні 2017 року автотранспорт, що був в експлуатації, без пробігу в Україні, зайняв 35% первинного авторинку, а загальна кількість реєстрацій імпортованого автомобільного секонд-хенду становила 3 тис. 54 одиниці, що на 58% більше, ніж у січні минулого року. Про це повідомляє асоціація Укравтопром. Відзначається, що вже п'ятий місяць поспіль основну масу в цих реєстраціях становлять легкові автомобілі. Січневий попит на імпортовані легкові авто з пробігом збільшився втричі порівняно з минулим роком – до 2178 од. У результаті, з трьох вперше проданих протягом місяця на території України легкових автомобілів один належить до таких, що були в експлуатації. Основну масу (трохи більше 60%) зареєстрованих іномарок з пробігом склали машини віком до 5 років. А в п'ятірку найпопулярніш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобильные воры средь бела дня ограбили машину (ВИДЕО)

06.02.2017 г. в 19:36, 1news

Дерзкое ограбление произошел 21 января, в Хортицком районе Запорожья. Жертвы грабителей в соцсети просят неравнодушных запорожцев помочь в поимке преступников. Оказывается, грабитель легко и просто подошел к автомобилю Mitsubishi и взломал его используя кодграббер, который позволяет угонщикам отключать сигнализацию. В автомобиле находились ценные вещи – сумка с деньгами и документами и мобильный телефон. Автомобиль был припаркован перед стоматологией, где есть кaмера видеонаблюдения, которая зафиксировала момент ограбления.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть