Одесса превратилась в каток: с утра в городе произошли три десятка ДТП (Видео)

08.02.2017 г. в 17:41, facenews

С утра в Одессе уже три десятка аварий, смотрите выпуск из Одессы:

С утра в Одессе уже три десятка аварий – всё из-за сложных погодных условий, дождя и минусовой температуры.

Четыре аварии с участием маршруток уже произошли на поселке Котовского. Гололед в буквальном смысле сразил наповал как автомобили, так и людей. К вечеру погода станет еще хуже. По словам синоптиков, на Одессу идет метель с порывами ветра.

загрузка...
Еще одна новость

Чи скасують субсидії через покупку автомобіля?

08.02.2017 г. в 17:41, ckp

Урядовий портал дав роз’яснення щодо підстав скасування субсидії на сплату комунальних послуг. Якщо субсидіант здійснює покупку або продаж автомобілю, квартири або іншої речі, вартість якої перевищує 50 000 гривень, держава не скасує його поточну субсидію. Про це повідомляє Урядовий портал на своїй сторінці у facebook. Натомість ці дані врахують при призначенні субсидії на наступний період – через рік після призначення. На субсидію також не впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії, – доповнюється у поясненні.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Батько «бурштинового» прокурора залишив сиротами двох дітей: «Ну, випив! І що?!»

08.02.2017 г. в 17:41, nnovosti

Поблизу Луцька батько «бурштинового» прокурора Володимир Боровик, будучи напідпитку, збив насмерть матір двох дітей і втік. Після затримання він визнав те, що на момент ДТП був п’яний, але своєї вини в тому не бачить. У селі Княгининок, що поблизу Луцька, автомомбіль «Subaru» на великій швидкості виїхав на узбіччя та збив жінку, що разом із сином поверталася додому. Семирічний хлопчик дивом уцілів, а ось його матір загинула. «Тут дитинка лежала, на матері, плакала, двоє дітей осталося», - каже очевидець Олександр. Водій «Subaru», мабуть, навіть не усвідомив, що збив насмерть людину. Ніби нічого не сталося, він поїхав далі, але вже за кількасот метрів його наздогнали й заблокували очевидці. «Він не пам'ятає нічого, кажу, за що ви мене тут тузаєте. Так він готовий, він не знає, не пам'ятає,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть