Податкові зміни для водіїв

09.02.2017 г. в 09:01, 33tv

Зміни у Податковому кодексі набули чинності з 1 січня цього року. Не оминули вони й власників транспорту. Якщо реалізовуються автобуси або вантажівки – податковий збір складатиме 5% від вартості + 1,5% військового збору.

Якщо ж ви вирішили продати легковий автомобіль – уся виручена сума піде до вашої кишені. Однак, після реалізації другого – доведеться внести лепту до бюджету.

Збирачами податків наразі стали працівники сервісного центру МВС. Відтпер це також входить до їхніх обов’язків.

Для того, щоб встановити вартість автомобіля, а в подальшому і податок, у сервісному центрі проводять експертизу.

Окрім цього, обов’язково шукають пошкодження. І ззовні, і під капотом.

Також у силі залишається і ввізне мито на автомобіль у розмірі 10% від вартості. Та «податок на розкіш». Нагадуємо, власники, чиї автомобілі не старше 5 років та вартість яких понад мільйон двісті тисяч гривень, зобов’язані сплачувати річний податок в розмірі 25-ти тисячі гривень. Тож, аби «їздити з вітерцем», доведеться викласти немало.

загрузка...
Еще одна новость

Як у Фінляндії боряться з ігноруванням сигналів машин екстрених служб

09.02.2017 г. в 09:01, ДжеДАІ

У засніженій Фінляндії за ігнорування сигналів машин екстрених служб світить дуже вагомий штраф. Розмір його залежить від рівня доходів і може сягнути понад тисячі євро. Втім, коли його виписували востаннє не можуть пригадати навіть самі копи. Кожна машина екстрених служб має спеціальний маячок. Коли надходить терміновий виклик - сигнал одразу передається до центру, звідки диспетчери й ведуть авто по зеленому коридору. Окрім екстрених служб зеленим коридором користується й громадський транспорт. Кожен водій має планшет, який показує маршрут і відправляє інформацію про прибуття автобуса на кожну з зупинок.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В США выставили на продажу боевой «Жигуль» за $40 тысяч

09.02.2017 г. в 09:01, topgir

Мы уже знаем, что советская классика – настоящий эксклюзив в США. Хорошо знакомые нам машины там продают за баснословные деньги. То Запорожец Путина за $10 тыс. предлагают, то мотоцикл Урал за 16 тыс. Но всех превзошла старая Лада, которую выставили на продажу во Флориде за 40 тыс. баксов. «Жигуль» не такой уж и простой – это раллийный седан Lada VFTS 1987 года. Такой даже в Тольятти не найти, ведь тюнинг ВАЗ для ралли делали мастера из Вильнюса. Всего выпущено около 30 таких машин. От стандартного ВАЗ-2105 у Lada VFTS остался разве что кузов. Под капотом прячется двухлитровая 160-сильная четверка с парой карбюраторов Weber и прямоточным выхлопом. Мощность вроде и небольшая, но для авто весом 860 кг этого более, чем достаточно. Литовские специалисты…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть