Податкові зміни для водіїв

09.02.2017 г. в 09:01, 33tv

Зміни у Податковому кодексі набули чинності з 1 січня цього року. Не оминули вони й власників транспорту. Якщо реалізовуються автобуси або вантажівки – податковий збір складатиме 5% від вартості + 1,5% військового збору.

Якщо ж ви вирішили продати легковий автомобіль – уся виручена сума піде до вашої кишені. Однак, після реалізації другого – доведеться внести лепту до бюджету.

Збирачами податків наразі стали працівники сервісного центру МВС. Відтпер це також входить до їхніх обов’язків.

Для того, щоб встановити вартість автомобіля, а в подальшому і податок, у сервісному центрі проводять експертизу.

Окрім цього, обов’язково шукають пошкодження. І ззовні, і під капотом.

Також у силі залишається і ввізне мито на автомобіль у розмірі 10% від вартості. Та «податок на розкіш». Нагадуємо, власники, чиї автомобілі не старше 5 років та вартість яких понад мільйон двісті тисяч гривень, зобов’язані сплачувати річний податок в розмірі 25-ти тисячі гривень. Тож, аби «їздити з вітерцем», доведеться викласти немало.

загрузка...
Еще одна новость

Як у Фінляндії боряться з ігноруванням сигналів машин екстрених служб

09.02.2017 г. в 09:01, ДжеДАІ

У засніженій Фінляндії за ігнорування сигналів машин екстрених служб світить дуже вагомий штраф. Розмір його залежить від рівня доходів і може сягнути понад тисячі євро. Втім, коли його виписували востаннє не можуть пригадати навіть самі копи. Кожна машина екстрених служб має спеціальний маячок. Коли надходить терміновий виклик - сигнал…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В США выставили на продажу боевой «Жигуль» за $40 тысяч

09.02.2017 г. в 09:01, topgir

Мы уже знаем, что советская классика – настоящий эксклюзив в США. Хорошо знакомые нам машины там продают за баснословные деньги. То Запорожец Путина за $10 тыс. предлагают, то мотоцикл Урал за 16 тыс. Но всех превзошла старая Лада, которую выставили на продажу во Флориде за 40 тыс. баксов. «Жигуль» не такой уж и простой – это раллийный седан…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть