Названо країни, де найдешевший бензин

09.02.2017 г. в 20:19, vgolos

Експерти аналітичного агентства РІА Рейтинг склали рейтинг країн Європи відповідно до вартості бензину на АЗС.

За результатами дослідження, перше місце відійшло Казахстану (третина території якого географічно належить до Європи): там за літр 95-го просять близько 42 євроценти, повідомляє auto.ria.

На середню місячну зарплату житель Казахстану може купити 862,3 літра бензину. На другому місці, з вартістю бензину в 58 євроцентів, розмістилася Білорусь. А замикає трійку країн з найдешевшим паливом РФ, де за літр 95-го просять близько 61 євроцента.

Незважаючи на стабільне зростання цін на бензини, які за рік подорожчали майже на 22 відсотки, Україні вдалося втриматися на верхніх позиціях рейтингу і стати четвертою країною в Європі по дешевизні автомобільного палива. Згідно з дослідженням, на українських заправках просять в середньому 82 євроцентів за літр «дев'яносто п'ятого». На середню місячну зарплату українець може купити близько 185,8 літрів АІ-95.

В цей же час, державою з найдорожчим бензином залишаються Нідерланди. Літр 95-го в цій країні продається за 1,57 євро, що приблизно в два рази дорожче вартості аналогічного палива в Україні. Втім, за середню зарплату рядовий голландець може придбати близько 1 837 літрів «дев'яносто п'ятого», що майже в десять разів більше, ніж може дозволити собі середньостатистичний житель України.

загрузка...
Еще одна новость

Названо країни, де найдорожче обходиться утримувати авто

09.02.2017 г. в 20:19, vgolos

Експерти лізингової компанії LeasePlan проаналізували дані про те, у скільки обходиться щомісячна експлуатація автомобіля жителям 24 країн. Найдорожче володіння власним автомобілем обходиться громадянам Норвегії, показало дослідження LeasePlan. Так, місячне обслуговування автомобіля з бензиновим двигуном жителям цієї країни обходиться в середньому…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Крымские автомобильные номера начали «котироваться» в Финляндии

09.02.2017 г. в 20:19, comments

Финские и эстонские пограничники не имеют никаких претензий к машинам с «крымскими» номерами и свободно пропускают их. Об этом сообщили в пресс-службе пограничного управления ФСБ РФ по Петербургу и Ленинградской области. «С 1 апреля 2016 года по настоящее время российско-финляндскую и российско-эстонскую границу пересекли около 500 автомобилей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть