Нацполіція підписала не ту знижку на «Mitsubishi», яку погоджувала з іншими міністерствами

09.02.2017 г. в 17:28, nashigroshi

Протягом місяця з дня обіцянки Арсена Авакова не переплачувати на закупівлі Mitsubishi Outlander угоду про зміну ціни не підписували, пояснюючи це необхідністю погодити умови знижки з постачальником та Мінприроди. Механізм знижки справді був спрямований на погодження в Мінприроди. Однак 3 лютого 2017 року додаткова угода про знижку була підписана зовсім не на тих умовах, які погоджували «в установленому порядку».

Про це йдеться в сюжеті Аліси Юрченко для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

29 грудня 2016 р. міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв, що остаточна ціна на Mitsubishi Outlander буде визначена «найближчим часом» після погодження змін до договору в установленому порядку з Міністерством екології та природних ресурсів та іншими органами.

На той час між Центром обслуговування підрозділів Нацполіції та дилером Mitsubishi «Ніко Діамант» була підписана угода від 14 грудня 2016 р. на закупівлю 635 автомобілів по 1,5 млн грн. кожен. Уся сума контракту – 958 мільйонів гривень – була повністю перерахована дилеру «Ніко Діамант».

16 січня «Ніко Діамант» запропонував Центру обслуговування підрозділів Нацполіції такі умови дисконту: знижка розміром 9,9% надається шляхом збільшення кількості автомобілів в рамках контракту – з 635 до 705. Таким чином, вартість одного Mitsubishi Outlander для поліції мала б становити 1 млн 360 тис грн. Загальна вартість контракту лишалася незмінною – 958 млн грн., відтак гроші постачальник повертати не планував. Копію цього листа програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» надав речник МВС Артем Шевченко.

18 січня Центр обслуговування підрозділів Нацполіції звернувся до Мінприроди з проханням погодити саме такі зміни до договору – дисконт 9,9% шляхом пропорційного збільшення кількості автомобілів. До власного звернення поліція додала лист «Ніко Діамант» від 16 січня. Копію цих документів на запит програми надали в Мінприроди.

30 січня Мінприроди повідомило, що пропозицію поліції ще розглядає.

А вже 3 лютого Нацполіція і «Ніко Діамант» таки підписали додаткову угоду про зменшення ціни, однак зовсім не на тих умовах, які погоджували з Мінприроди. Тепер постачальник має повернути поліції частину грошей – 125 млн грн., які понад місяць перебували в нього. Знижка становить 13% – ціна однієї автівки зменшена до 1 млн 313 тис грн. Кількість автомобілів не змінюється – 635. Щоб придбати на повернуті гроші більше авто, поліції потрібно буде здійснити нову процедуру закупівлі.

Отримана знижка – більше, ніж пропонував постачальник у січні. Але менше, ніж переплата, обрахована бізнесменом та автогонщиком Олексієм Тамразовим. За його підрахунками, в початковому контракті ціна автівок була завищена на $9,5 млн. У результаті додаткової угоди поліції повертають лише $5 млн.

загрузка...
Еще одна новость

На украинских АЗС подешевел автогаз

09.02.2017 г. в 17:28, oilnews

В период с 6 по 7 февраля стоимость автогаза снизилась в ряде крупных сетей. Об этом сообщает OilNews. В частности, стоимость СУГ на 1-7 коп/л снизилась в таких сетях как "БРСМ-Нафта", Shell, Marshal, AMIC, Mango и SUN OIL. В сети ОККО стоимость автомобильного газа снизилась на 14 коп./л, до 11,66 грн/л. Эти изменения привели к снижению средних розничных цен по Украине на 4 коп/л, до 11,67 грн/л.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Главный дизайнер Skoda ушел в BMW

09.02.2017 г. в 17:28, Украина «За рулем»

Главный дизайнер компании Skoda Йозеф Кабан переходит в BMW — теперь именно он будет отвечать за дизайн автомобилей из Мюнхена. Еще одно вакантное место – главного дизайнера подразделений BMW i и BMW M – занял Домагой Дукеч, немец хорватского происхождения. Оба дизайнера будут работать под руководством шеф-дизайнера баварского концерна Адриана ван Хойдонка. &&& «Я с нетерпением жду укрепления нашей проектной группы BMW Group. Йозеф Кабан и Домагой Дукеч принесут нам опыт, талант и видение, которые необходимы для будущего нашего проекта»Адриан ван Хойдонк Йозеф Кабан Йозеф Кабан закончил Высшую школу искусств в Братиславе и уже студентом начал сотрудничество со Skoda. Успешная работа сделала его стипендиатом Volkswagen Королевского колледжа искусств в Лондоне, который он закончил с отличием.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть