Миття автівки в 10-градусний мороз псує фарбу

10.02.2017 г. в 10:01, gazeta

Автомобілі, яким більше року, не варто мити в сильні морози. Найнижча безпечна температура для миття — це -2…5° С.

— Миття машини в 10-градусний мороз псує фарбу. На поверхні будь-якого авто повно подряпин і відколів. Десь машина подерта гілками дерев, десь — камінням. Якщо в глибокій подряпині затримується вода, замерзає там. Це руйнує емаль і призводить до тріщин. Весною там утворюється іржа, — каже маляр автосервісу на вул. Великій Кільцевій у Києві Володимир Костюк, 35 років. — Найпроблемніші місця кожного авто — між нижньою частиною арок коліс і пластиковим захистом, біля решітки радіатора і кріплення номерних знаків. Там багато сколів і збирається найбільше вологи.

Новій машині миття в мороз не страшне. На ній немає подряпин.

Якщо авто дуже треба помити за температури -10° С і нижче, варто простежити, щоб машину ретельно витерли. Також — щоб нанесли твердий віск. Це коштує 300 грн.

— Віск заповнить мікротріщини фарби, не пропускатиме туди вологу. ­Після цього авто варто поставити десь у теплому паркінгу або на протязі, щоб висохли краплі води, — радить спеціаліст.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты назвали самые популярные способы взлома автомобилей

10.02.2017 г. в 10:01, avtoblog

В 2016 году чаще всего угонщики проникали в автомобили с помощью так называемого удлинителя штатного ключа («удочки»). С помощью так называемой «удочки» угонщики открывали машины в 33% случаев похищений автомобилей, зафиксированных компанией. Это технология угона, которая применяется для проникновения в автомобили с системой бесключевого доступа (Keyless Entry). Обычно при таком угоне воры действуют в паре: один остается у автомобиля, второй злоумышленник сопровождает владельца машины. К примеру, автовладелец оставил машину на парковке торгового центра и отправился за покупками. В это время сопровождающий жертву преступник с помощью специального оборудования передает электронный сигнал ключа, который лежит в кармане владельца, своему пособнику. Тот, приняв его, открывает автомобиль и благополучно уезжает. Радиус действия таких «электронных удочек»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи добудують нарешті у столиці злощасний Подільський міст

10.02.2017 г. в 10:01, ДжеДАІ

Є в столиці міст, якому нова ілюмінація найближчим часом не світить - Подільський. Його будівництво стартувало ще 1993 -го, і за 24-ри роки місцева влада так і не зуміла довести почате до кінця. Найгірше, що кошти на будівництво переправи надають, а от зрушень ніяких.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть