З’явилися перші фото кросовера Lamborghini Urus

11.02.2017 г. в 17:23, new-s.com.ua

Виробнича версія преміального позашляховика Lamborghini Urus нарешті виїхала на тести, про що свідчать шпигунські фотографії.

Тестовий прототип кросовера італійського виробника попався фотошпигунам під час дорожніх випробувань у Данії. Фото розмістило Датське видання pro-street.dk

На автомобілі встановлена тільки одна пара насадок на вихлопні труби, але остаточний варіант, швидше за все, отримає ще одну з правого боку. Камери заднього виду поступилися місцем традиційним бічним дзеркалам.

Задні ліхтарі тимчасові, але встановлені на тій же позиції, що і на концепті.

загрузка...
Еще одна новость

Манекени для краш-тестів "постаріють і погладшають"

11.02.2017 г. в 17:23, radio24

Науковці вважають, що нинішні манекени не відповідають особливостям сучасних американців. До такого висновку прийшли у Міжнародному центрі автомобільної медицини Мічиганського університету, повідомляється у блозі навчального закладу. Фахівці відзначають, що американське населення старішає та важчає, що не враховується при проведенні краш-тестів і підготовці систем безпеки автомобілів. Відповідно, дані, отримані за допомогою манекенів суттєво відрізняються від реальних. Тому в університеті зробили зразки "правильних" на сьогоднішній день манекенів. Зокрема, це 122-кілограмова лялька, яка майже на 50 кілограмів важча за стандартний зразок. Також розроблений манекен, що імітує 70-річну жінку із зайвою вагою та характерними віковими змінами тіла. До слова, науковці довели, що 78% людей із надмірною вагою піддаються більшому…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Порошенко хоче закон для концесійних доріг

11.02.2017 г. в 17:23, ukrinform

Президент України Петро Порошенко вбачає необхідність у законодавчому врегулюванні концесійних доріг. Про це він повідомив в Івано-Франківську на нараді щодо розвитку дорожньої галузі. "Нам треба ясність і законодавче врегулювання ситуації з концесійними дорогами. Там, де є концесія, не потрібно витрачати дорогоцінні гривні на ці напрямки. Після консультацій з Міністерством фінансів та керівництвом уряду необхідно врегулювати це питання законодавчо", - зазначив Порошенко. Як повідомлялось, у 2017 році в Україні планують збудувати 2 тисячі км доріг. Пріоритетом у цій роботі мають стати якість та ціна.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть