Скоро дебютує патрульний бронеавтомобіль «Чорний ворон»

12.02.2017 г. в 10:42, mmr

На виставці озброєння IDEX 2017 відбудеться прем’єра високо захищеного автомобіля Raven з модульним корпусом з композитної броні, пише autocentre.ua.

На міжнародній виставці озброєння IDEX 2017 Абу-Дабі 19 – 23 лютого буде представлений високо захищений автомобіль Raven («Чорний ворон»). Це концептуальна машина, розроблена компаніями AMTANK Armor, філією AT & F, і його технологічним партнером Composhield A/S.

«Чорний ворон» являє собою своєрідний кіт-комплект з композитної, багатошарової броні (технологія Ceramic Polymer). Виходячи з побажань замовника, бронекорпус може бути підігнаний під найрізноманітніше автомобільне шасі. Це Toyota Land Criuser, Mercedes Sprinter 4 x 4, а також пікапи Ford F-350 або F-550.

Замовник безпосередньо бере участь в проектуванні, вибираючи платформу, рівень балістичний і протимінної захисту, конфігурацію сидінь і багато іншого. Легка, але надміцна «бронесорочка» не вимагає доопрацювання двигуна, трансмісії або підвіски автомобіля. Все це значно здешевлює готовий продукт.

Бронеавтомобіль «Чорний ворон» може мати найвищий клас захисту як для машин такого типорозміру – Рівень 4 по STANAG 4569. Це робить його унікальним у своєму класі.

загрузка...
Еще одна новость

Новые сведения о найденном РАФ-М1 «Роксана»: мнение разработчика

12.02.2017 г. в 10:42, autocentre

История с найденным недавно в Латвии редчайшим микроавтобусом РАФ-М1 «Роксана» обрастает новыми интересными фактами. На днях мы уже писали, что портовом латвийском городе Вентспилс был обнаружен уникальный микроавтобус РАФ-М1 «Роксана». Автомобиль был разработан в 1990 году и в серию так и не пошел – выпустили только один экземпляр. Находка…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине хотят ужесточить наказание за "пьяную езду"

12.02.2017 г. в 10:42, hronika

За повторное нарушение сумму хотят увеличить в 5 раз (сейчас 20 400 грн, предлагают поднять до 102 тыс грн). Народные депутаты подали шесть законопроектов, которые могут изменить жизнь водителей! Среди автомобильных реформ – медицинские справки, увеличение штрафов и технический осмотр. Отметим, что народный депутат Валерий Карпунцов подтверждает…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть