«Audi» представив вантажівку майбутнього

13.02.2017 г. в 08:00, finance

Майбутнє з фантастичних фільмів вже на підході. Сучасні будівлі, високотехнологічні гаджети, вдосконалені системи та автоматизовані автомобілі. Багато нових винаходів викликають справжню бурю емоцій, адже їх дизайн, принципи роботи і функції не схожі ні на що з того, що існувало раніше. Взяти хоча б нову модель вантажівки від фірми «Audi».

Ця машина ніби створена для зйомок у новому фільмі про далеке майбутнє. Не можна навіть припустити, що вона вже реально існує. А розробили її, до речі кажучи, зовсім не американці, а білоруський і український дизайнери. Управління такого стильного тягача здійснюється в автономному режимі.

загрузка...
Еще одна новость

Наглядно: как железно избежать кражи боковых зеркал

13.02.2017 г. в 08:00, topgir

В современном мире автомобилисты все чаще сталкиваются с ворами. И в данном случае речь идет не только о краже как таковых автомобилей. Также объектами нечистых на руку людей являются автокомпоненты. Вспомним хотя бы неоднократные случаи кражи фар, которые вырывают буквально с потрохами. Однако оптикой дело не ограничивается. Например, объектом легкой наживы становятся и боковые зеркала. В принципе, от такого ущерба никто не застрахован, но все же один действенный способ противостояния кражи зеркалам есть. Правда, он немного специфический и даже рутинный, поэтому понравится далеко не всем. Тем не менее, задумка и впрямь эффективная. Так что в любом случае посмотри:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що робити, якщо машина не заводиться в мороз (Інфографіка)

13.02.2017 г. в 08:00, mmr

Сівши за кермо, насамперед потрібно секунд на 5 навантажити акумулятор невеликим струмом, щоб прогріти електроліт і приготувати батарею до великого навантаження при пуску двигуна в мороз. Для цього найкраще увімкнути ближнє світло або габарити, пише autodriving.net. Безпосередньо перед включенням запалення обов’язково перевірте, чи виключені клавіші й тумблери всіх інших приладів, що працюють на електриці (наприклад, підігрів сидінь і стекол, вентилятор пічки, поворотники). Готуючи пуск двигуна в мороз, не рекомендується тримати натиснутою педаль гальма, так як в цей час світяться стоп-сигнали, які теж споживають струм. Суть в тому, щоб у момент включення стартера мінімізувати навантаження на акумулятор. Потім потрібно включити запалювання на 4-5 с для того, щоб електричний бензонасос, якщо такий є, закачав паливо і з натиснут…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть