Зимний дрифт на электромобиле – такого ты еще не видел!

13.02.2017 г. в 08:43, topgir

Зимний дрифт не обязательно является прерогативой заднеприводных корчей. Ранее это подтвердил полноприводной Lamborghini Huracan в Карпатах, а теперь это доказали американские тест-пилоты во время зимних испытаний электрокара Lucid Air.

Несмотря на полный привод, электромобиль Lucid Air демонстрирует неплохой дрифт. 1000 л. с., как никак – с такой мощью спровоцировать занос несложно. При этом четыре ведущих колеса позволяют автомобилю увереннее чувствовать себя на снегу. Дрифт на электромобиле выглядит очень даже эффектно!

загрузка...
Еще одна новость

“Максі” – малолітражка на базі “Запорожця”, яка випередила свій час

13.02.2017 г. в 08:43, mmr

ВНДІТЕ Максі – виготовлений в 1967-му році на базі агрегатів «Запорожця», експериментальний зразок малогабаритного міського легкового автомобіля. Автомобіль був тих же розмірів, що й оригінальний ЗАЗ-965, однак об’єм салону у «Максі» більший. Для більш зручної посадки застосовувалися провертаючі передні сидіння, бічні двері зсувалися убік на роликових опорах. Силовий агрегат розмістили в задній частині кузова, багажний відсік розташовувався позаду задніх сидінь, підвіска всіх коліс була незалежною. Задня стійка кузова, яка виконувала роль дуги безпеки, обєдналися з повітроводами системи охолодження двигуна, повітрозабірники якій розміщувалися на даху. Оригінальний для того часу дизайн екстер’єру міського авто був розроблений В.Арямовим і Е.Молчановим.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Audi» представив вантажівку майбутнього

13.02.2017 г. в 08:43, finance

Майбутнє з фантастичних фільмів вже на підході. Сучасні будівлі, високотехнологічні гаджети, вдосконалені системи та автоматизовані автомобілі. Багато нових винаходів викликають справжню бурю емоцій, адже їх дизайн, принципи роботи і функції не схожі ні на що з того, що існувало раніше. Взяти хоча б нову модель вантажівки від фірми «Audi». Ця машина ніби створена для зйомок у новому фільмі про далеке майбутнє. Не можна навіть припустити, що вона вже реально існує. А розробили її, до речі кажучи, зовсім не американці, а білоруський і український дизайнери. Управління такого стильного тягача здійснюється в автономному режимі.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть