Що робити, якщо машина не заводиться в мороз (Інфографіка)

13.02.2017 г. в 01:43, mmr

Сівши за кермо, насамперед потрібно секунд на 5 навантажити акумулятор невеликим струмом, щоб прогріти електроліт і приготувати батарею до великого навантаження при пуску двигуна в мороз. Для цього найкраще увімкнути ближнє світло або габарити, пише autodriving.net.

Безпосередньо перед включенням запалення обов’язково перевірте, чи виключені клавіші й тумблери всіх інших приладів, що працюють на електриці (наприклад, підігрів сидінь і стекол, вентилятор пічки, поворотники).

Готуючи пуск двигуна в мороз, не рекомендується тримати натиснутою педаль гальма, так як в цей час світяться стоп-сигнали, які теж споживають струм. Суть в тому, щоб у момент включення стартера мінімізувати навантаження на акумулятор.

Потім потрібно включити запалювання на 4-5 с для того, щоб електричний бензонасос, якщо такий є, закачав паливо і з натиснутою педаллю зчеплення запускати холодний двигун. Крутити стартер довше 5с не варто, щоб вистачило заряду для другої спроби.

Якщо відразу завести холодний мотор не вийшло, через 10 секунд потрібно повторити спробу, але після 3-4 невдалих спроб всі маніпуляції варто припинити, щоб повністю не посадити батарею. Якщо ваш акумулятор «літній», краще з вечора зняти батарею і занести в тепло. Тоді пуск двигуна в мороз полегшиться за рахунок того, що АКБ не розгубить значну частину ємності на морозі.

загрузка...
Еще одна новость

Проезд в киевских маршрутках снова подорожает

13.02.2017 г. в 01:43, hronika

Стоимость проезда в некоторых пригородных маршрутках Киевщины снова поднимут с понедельника. Перевозчики Киевщины, которые с 6 февраля несколько снижали стоимость проезда в пригородных маршрутках, снова ее поднимут с 13 февраля. Об этом пассажирам сообщили соответствующими объявлениями в маршрутках, передает Хроника.инфо со ссылкой на Новое время. В…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На дорогах України встановили 5 тисяч камер для відеофіксації порушень

13.02.2017 г. в 01:43, tvoemisto

Понад 5 тисяч відеокамер встановили на українських автошляхах торік. Вони фіксуватимуть порушення та мають повноцінно запрацювати упродовж 2017-го року. Камери розпізнаватимуть 10 видів порушень. Серед них: виїзд на червоне світло, проїзд смугою громадського транспорту, перетин двох суцільних, виїзд на перехрестя під час затору, – про це в інтерв’ю…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть