Заміна водійських прав: нові деталі

13.02.2017 г. в 17:58, businessua

Заміна водійських прав в Україні відбуватиметься у відповідності з українським та міжнародним законодавством.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Однак незрозумілим залишається термін дії водійського посвідчення. На сьогодні він становить 30 років, однак раніше в МВС заявляли і про можливе скорочення періоду дії до 5-15 років для проходження Директиві ЄС 2006/126.

Також цікавим залишається той факт, що здача іспитів для заміни водійського посвідчення не передбачена законопроектом №0124, який Верховна Рада прийняла в першому читанні для імплементації норм Директиви ЄС 2006/126 про водійське посвідчення. У Директиві також не йдеться про перездачу іспитів.

загрузка...
Еще одна новость

В Харкові не поділили дорогу військовий тягач та маршрутка

13.02.2017 г. в 17:58, ТСН

Колона військової техніки рухалась містом, коли в тягач, що перевозив два БТРи, врізався маршрутний автобус. Ніхто не постраждав. За даними поліції, військові їхали із супроводом та ввімкненими звуковими та світловими сигналами, водій же маршрутки не поступився армійцям дорогою.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В ОАЭ представили летающий электромобиль, которому не страшны пробки

13.02.2017 г. в 17:58, strana

На форуме World Government Summit в Дубае, управление дорог и транспорта Дубая представило "летающий автомобиль", созданный китайской компанией Ehang. Об этом в Twitter сообщает издание Khaleej Times. Аппарат AAV является экологичным транспортом для перевозки на коротких дистанциях. AAV работает на электричестве. Этот необычный автомобиль может…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть