Авто на іноземних номерах стають учасниками злочинів

13.02.2017 г. в 18:28, mmr

Один з керівників Патрульної поліції заявив, що автомобілі на іноземній реєстрації дедалі частіше стають учасниками злочинів.

Перший заступник начальника департамента Патрульної поліції України Олексій Білошицький на панельній дискусії у медіагрупі «Автоцентр» заявив, що «дуже багато правопорушень і злочинів вчиняється з використанням транспортних засобів на іноземній реєстрації. Це пов`язано з тим, що наразі не існує ефективних методів контролю – щодо часу їх ввезення, вивезення та переміщення. Доки це питання не буде врегульовано нормативно і не буде створено єдиної електронної бази разом з митниками, це є проблема, яка потребує якнайшвидшого врегулювання. Це дуже серйозно впливає на розкриття злочинів».

Більше того, неконтрольоване ввезення автомобілів може сприяти навіть сепаратизму. Про це розповів керівник автомобільного бізнесу «Ви-Ди Груп» Артем Ткаченко.

«Сьогодні ввезення автомобілів на іноземних номерах набуло такого розмаху, що, наприклад, у Львові в таксі вже практично не побачиш автомобіля з українськими номерами. Якщо так далі триватиме, то років через чотири, коли кількість авто з іноземною реєстрацією досягне критичної маси, цей рух може стати навіть причиною сепаратизму в Україні, – говорить Артем Ткаченко. Тому якщо вже ухвалювати закон про легалізацію таких авто, треба їм забезпечити спеціальну реєстрацію з окремими номерами».

загрузка...
Еще одна новость

Заміна водійських прав: нові деталі

13.02.2017 г. в 18:28, businessua

Заміна водійських прав в Україні відбуватиметься у відповідності з українським та міжнародним законодавством. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Однак незрозумілим залишається термін дії водійського посвідчення. На сьогодні він становить 30 років, однак раніше в МВС заявляли і про можливе скорочення періоду дії до 5-15 років…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Харкові не поділили дорогу військовий тягач та маршрутка

13.02.2017 г. в 18:28, ТСН

Колона військової техніки рухалась містом, коли в тягач, що перевозив два БТРи, врізався маршрутний автобус. Ніхто не постраждав. За даними поліції, військові їхали із супроводом та ввімкненими звуковими та світловими сигналами, водій же маршрутки не поступився армійцям дорогою.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть