Ввезення іноземних автомобілів на рік без розмитнення є незаконним

14.02.2017 г. в 21:51, westnews

Сьогодні, 14 лютого, в Івано-Франківську відбулася спільна прес-конференція в.о. начальника Івано-Франківської миниці ДФС Левка Прокіпчука та активістів ГО “Західноукраїнський рух автомобілістів”.

Зокрема, під час заходу мова йшла про ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україну на рік, передає кореспондент WestNews.

“Якщо Ви не резидент, якщо Ви не громадянин України, який постійно тут проживає, то згідно із законодавством можна ввезти автомобіль на рік”, – каже пан Прокіпчук.

Разом з тим, для громадян України, які постійно тут мешкають, діють дещо інші правила.

“Вся схема полягає в тому, що автомобіль ввозить нерезидент і передає його Вам. Або Вам розповідають, що Ви є працівником іноземної фірми, яка працює закордоном, а Ви виконуєте їхнє доручення – це матиме за собою наслідок складання протоколу про порушення митного законодавства. Санкція за це передбачає штраф у розмірі 300% тих податків, які Ви мали б сплатити за розмитнення цього автомобіля”, – пояснив начальник митниці.

В свою чергу, активісти ГО “Західноукраїнський рух автомобілістів” зазначили, що люди, які допомагають “законно” ввезти автомобіль, з часом зникають.

“Всі пропозиції, які Вам надходять від людей, які обіцяють ввезти автомобіль на рік є незаконним. Ці люди потім зникають”, – стверджують активісти.

Нагадаємо, з 1 серпня 2016 року вступивс у силу закон, яким було суттєво зменшено ставки акцизного податку на вживані легкові авто, ввезені з країн ЄС. Разом з тим, згідно з законом на ввезення автомобілів було накладено значні обмеження: одна машина на рік на одну особу, яка повинна бути не раніше 2010 року випуску і відповідати стандарту Євро-5.

загрузка...
Еще одна новость

В Швеции разбился автовоз с прототипами новых Porsche

14.02.2017 г. в 21:51, avtoblog

На одной из дорог в Швеции перевернулся автовоз, который перевозил два тестовых прототипа Porsche. По словам очевидца, прицеп с двумя спорткарами перевернулся из-за сильного порыва ветра. Оба пострадавших автомобиля, судя по всему, не подлежат восстановлению. Одной из машин был тестовый прототип купе Porsche 911 следующего поколения. В этой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцы покупают подержанные авто не в ЕС, а в России

14.02.2017 г. в 21:51, 368

Большинство поддержанных автомобилей за 2016 год попали на авторынок Украины из России. Об этом «Экономической правде» заявил гендиректор Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко. Схема продажи б/у машин реализуется через соседнее государство – Беларусь. «Как это происходит? Покупается дешевое авто в России,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть