Мережу “підірвав” тернопільський водій-нахаба

17.02.2017 г. в 00:30, lypa

Тернопіль “славиться” своїми автолюбителями. Знову в центрі уваги водійнашого міста, який плювати хотів на інших, в тому числі на ваших дітей. Бо свою автівку він припаркував… на майданчику!

“Зранку в дворі по вул. Багата. АІ 5286 ВХ. Місця для паркування тут завжди знаходяться, проблем не було ніколи, просто може потрібно на кілька кроків більше йти до під’їзду. Однак, по ходу, цьому унікалу “в западло” стало пронести свою .опу зайві метри, то взяв і вмостився на дитячому майданчику.” – пише автор фотографії Yar Piter.

загрузка...
Еще одна новость

Нацполиция обратилась к водителям: «дети бросаются под авто ради игры»

17.02.2017 г. в 00:30, avtoblog

Суть этой игры - перебежать дорогу как можно ближе перед движущимся транспортом.....То есть один ребенок перебегает, а второй или несколько снимают это на видео. Уважаемые водители, родители, педагоги! На сегодняшний день среди детей среднего и подросткового возраста стала очень популярной игра: "Беги или умри!". Суть этой игры - перебежать дорогу…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Одесі невідомі підпалили елітну іномарку разом з господарем

17.02.2017 г. в 00:30, ТСН

Коли пожежники загасили вогонь, всередині виявили обгоріле тіло 29-річного чоловіка. Імовірно, його спочатку вбили, а потім, аби приховати злочин, підпалили в його ж іномарці. Нині поліція розпочала кримінальне провадження. Одна з версій - комерційна діяльність загиблого.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть