Michelin випадково подарував зірку дорожній забігайлівці

18.02.2017 г. в 01:10, znaj

На початку лютого з'явився оновлений ресторанний рейтинг Michelin зі списком найкращих закладів. Помилково до нього потрапило маленьке бістро Bouche a Oreille, яке переплутали з однойменним рестораном. Тепер у бістро хлинув потік відвідувачів, з якими персонал ледь справляється.

Про це повідомляє Leberry.fr

Читайте також: Власник кращого ресторану в світі покінчив із собою

Bouche a Oreille знаходиться в департаменті Шер (Франція) і дуже популярне серед місцевих робітників. Обід тут коштує в середньому 13 євро.

За словами власниці кафе Веронік Жаке, вона розсміялася, коли дізналася про присудження бістро престижної нагороди. Однак через деякий час в заклад хлинув потік відвідувачів, до якого персонал закусочної готовий не був.

"Я тону. Нові клієнти хочуть столики на трьох, на чотирьох, але у нас маленька площа і тільки чотири руки", - говорить Жаке.

Автори рейтингу Michelin вже зв'язалися з Веронік і розповіли, що адреса її бістро потрапила до списку через помилку, яку вже виправили. Тепер там вказано ресторан Bouche a Oreille, який знаходиться в департаменті Есон. Обід в цьому закладі коштує майже в чотири рази більше — близько 48 євро.

Однак невелика закусочна прославилася у французькій пресі, а відвідувачі не відвернулися від закладу навіть після того, як воно зникло з рейтингу Michelin.

Як зазначила власниця бістро, хоча мішленівська зірка дісталася її закладу і помилково, проте в закусочній готують з душею і завжди раді відвідувачам.

загрузка...
Еще одна новость

ТОП-5 стран, заработавших на автомобилях в Украине в 2016 году

18.02.2017 г. в 01:10, cardiagram

Какие страны заработали больше всего на продаже автомобилей украинцам в прошлом году. Украинцы тратят на покупку автомобилей миллиарды долларов. Например, в прошлом году, по данным ассоциации «Укравтопром», в страну было ввезено «легковушек» на $1,44 млрд. Больше половины этих денег досталось пяти странам. Одна только Германия заработала на продаже…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Неподкупные роботы будут помогать полицейским на дороге

18.02.2017 г. в 01:10, avtoblog

Новое изобретение студентов Университета Дьюка позволяет сотрудникам полиции не выходить из автомобиля для проверки документов. Как рассказали сами авторы изобретения, новый робот под названием "Страж" (Sentinel) призван помочь стражам порядка во время дорожных проверок. Устройство представляет собой небольшой беспилотник на колесах, оснащенный…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть