Спортивная Toyota против Rolls-Royce Phantom (ВИДЕО)

18.02.2017 г. в 09:38, topgir

Эта дуэль одна из самых необычных, ибо схлестнулись в ней машины из абсолютно разных миров – прыткое заднеприводное купе и большой люксовый седан с “котлом” под капотом. А если точнее, то перед нами – противостояние Toyota GT86 и Rolls-Royce Phantom, которые случайно встретились на дороге.

Затея, конечно, глуповатая: сравнивать 200-сильную двухдверку с сухопутной яхтой, под капотом которой V12 на 460 л.с.. Тем не менее, ролик вышел забавным.

загрузка...
Еще одна новость

У Львові запустили російський сервіс Яндекс-Таксі

18.02.2017 г. в 09:38, invaders

Услід за Одесою сервіс “Яндекс-Таксі” запустили у Львові. Жителям західної столиці вже зараз доступні 350 автомобілів з 15 партнерських таксопарків. А на честь запуску в місто привезли електромобіль Tesla Model S. Він буде виїжджати на виклики по місту до кінця лютого. Самі замовлення можна зробити за допомогою фірмового додатка “Яндекс-Таксі” або…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Саморобний джип вміє плавати і їздити без водія

18.02.2017 г. в 09:38,

І в багнюці їде, і у воді не тоне. Київський механік створив саморобне авто. Із заводського - там тільки двигун, проте його можливостям позаздрять світові лідери з виробництва позашляховиків. Унікальний проект, що існує в єдиному екземплярі, тільки у програмі ДжеДАІ.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть