Кому і коли готувати машину до техогляду

18.02.2017 г. в 10:54, autotheme

Законопроект №4683, зареєстрований в травні 2016 року, передбачає посилення вимог до водіїв і перевізників, збільшені штрафи, ще більше дозвільних документів і, зрозуміло – техогляд за всією суворістю Директив ЄС, пише auto.ria.com.

Поки, можна сказати, українським автомобілістам пощастило. Після розгляду декількома комітетами ВР, проект закону повернутий на доопрацювання.

Продовжуючи мову про цей документ, нагадаємо: що згідно з його змістом, з моменту отримання ним юридичної сили обов’язковому техогляду відразу ж підлягали б вантажні комерційні ТЗ, що виконують міжнародні перевезення, а з 1 листопада 2017 року – всі пасажирські ТЗ, які беруть участь в міжнародному русі, шкільні автобуси, автобуси, що працюють на приміських і міжміських маршрутах і вантажівки, що перевозять небезпечні вантажі. Для легкового приватного транспорту ТО, згідно з/п 4683, розпочнеться в 2019 році.

Законопроект №5184 «Про дорожній рух і його безпеку» також містить інформацію про обов’язкове ТО. Правда, термін «техогляд», як скомпрометував себе перш, в документі не застосовується: замість нього – контроль технічного стану ТЗ. Введення КТС передбачено тільки для транспортних засобів, задіяних в комерційних перевезеннях, а для власників легкових авто обов’язкова процедура контролю технічного стану поки не передбачається.

На перший погляд – цілком лояльно, але питання з засліплюваними «ксенононами», «кенгурятниками», які травмують пішоходів, і іншими плодами гаражного тюнінгу залишається відкритим. Який техогляд нас чекає – стане відомо вже в травні.

загрузка...
Еще одна новость

Два супер-внедорожника Mercedes 6х6 загнали в грязь

18.02.2017 г. в 10:54, newsoboz

Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6 — это не просто внедорожник, а экстремальный вездеход с 6-ю ведущими колесами, портальными мостами, блокирующимися дифференциалами и «раздаткой» с понижающей передачей. Тем не менее, даже он не способен везде проехать. Об этом свидетельствует недавний случай, произошедший в Азербайджане. В суровое бездорожье…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Спортивная Toyota против Rolls-Royce Phantom (ВИДЕО)

18.02.2017 г. в 10:54, topgir

Эта дуэль одна из самых необычных, ибо схлестнулись в ней машины из абсолютно разных миров – прыткое заднеприводное купе и большой люксовый седан с “котлом” под капотом. А если точнее, то перед нами – противостояние Toyota GT86 и Rolls-Royce Phantom, которые случайно встретились на дороге. Затея, конечно, глуповатая: сравнивать 200-сильную двухдверку…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть