Представлено нову бронемашину, що відповідає стандартам НАТО

19.02.2017 г. в 23:52, autotheme

Бронемашина «Туфан» оснащена спеціальним бойовим модулем управління на відстані, протитанковим керованим ракетним комплексом і системами радіоелектронної боротьби і розвідки.

Міністерство оборонної промисловості Азербайджану представило першу національну міностійку бронемашину «Туфан», що відповідає стандартам захисту НАТО.

«Дослідний зразок бронемашини був створений Національним аерокосмічним агентством (НАКУ), що входить в структуру міністерства. Вона призначена для перевезення особового складу в бойових умовах. Бронемашина відповідає вимогами третього рівня захисту натовського стандарту STANAG 4569», – сказав радник міністра оборонної промисловості Азад Мамєдов. За його словами, дизайн бронемашини був розроблений азербайджанськими спеціалістами і помітно відрізняється від аналогів, які перебувають на озброєнні як азербайджанської армії, так і збройних сил зарубіжних країн.

Як зазначив генеральний директор Національного аерокосмічного агентства Алчін Шірінзаде, бронемашина «Туфан» оснащена спеціальним бойовим модулем управління на відстані, протитанковим керованим ракетним комплексом, системами радіоелектронної боротьби (РЕБ) і розвідки. «Вона з легкістю долає круті підйоми і спуски, водні перешкоди, пристосована до пересування в різних рельєфних умовах», – сказав він. Крім того, «Туфан» оснащений крупнокаліберним кулеметом (12,7 мм), системами оптичного прицілу, камерами нічного і денного бачення, лазерним далекоміром. Все програмне забезпечення бойового модуля також розроблено місцевими фахівцями. «Він дозволяє вражати легкоброньовані мети, вогневі засоби і повітряні цілі противника», – повідомив Шірінзаде.

Після проведення випробувань міністерство планує створити медичну, поліцейську, розвідувальну і РЕБ-версії бронемашини «Туфан».

загрузка...
Еще одна новость

Исследователи выяснили, в каком возрасте опасно садиться за руль

19.02.2017 г. в 23:52, sundaynews

Исследователи из американского университета Уэйна провели ряд экспериментов, в которых заставляли водителей разного возраста отвлекаться за рулем. Добровольцев просили управлять автомобилем и одновременно с этим писать смс, отвечать на звонки и заниматься прочими делами. В результате, оказалось, что лучше всего справляются с подобными ситуациями…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новації в оподаткуванні дорогих авто

19.02.2017 г. в 23:52, styknews

З 1 січня 2017 року набрали чинності зміни до статті 267 «Транспортний податок» Податкового кодексу України, згідно з якими об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть