З'явилося відео неадекватної поведінки заступника голови НАПК

20.02.2017 г. в 08:02, nnovosti

У Києві за водіння у нетверезому стані патрульні затримали Руслана Радецького, заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Кадри із відеореєстратора поліцейських підтверджують, що посадовець дозволив собі випити зайвого перед тим, як сісти за кермо. Втім, свою провину він не визнав – Радецький заявив, що не вживав спиртного, але перевірити це на алкотестері відмовився.

Пізніше він заперечив це, пояснивши, що на момент затримання просто говорив із дружиною по телефону.

Версія патрульних кардинально інша: за їх словами, у заступника голови НАПК було видно почервоніння очей, мова була досить невиразною, а запах спиртного не відчути було складно. На своє виправдання Радецький додав, що їхав додому абсолютно у тверезому стані.

Найближчим часом довідку із наркологічного диспансеру подадуть його колеги, але остаточне рішення приймуть у Печерському районному суді Києва.

загрузка...
Еще одна новость

Представлено нову бронемашину, що відповідає стандартам НАТО

20.02.2017 г. в 08:02, autotheme

Бронемашина «Туфан» оснащена спеціальним бойовим модулем управління на відстані, протитанковим керованим ракетним комплексом і системами радіоелектронної боротьби і розвідки. Міністерство оборонної промисловості Азербайджану представило першу національну міностійку бронемашину «Туфан», що відповідає стандартам захисту НАТО. «Дослідний зразок бронемашини був створений Національним аерокосмічним агентством (НАКУ), що входить в структуру міністерства. Вона призначена для перевезення особового складу в бойових умовах. Бронемашина відповідає вимогами третього рівня захисту натовського стандарту STANAG 4569», – сказав радник міністра оборонної промисловості Азад Мамєдов. За його словами, дизайн бронемашини був розроблений азербайджанськими спеціалістами і помітно відрізняється від аналогів, які перебувають на озброєнні як азербайджанської армії, так і збройн…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Исследователи выяснили, в каком возрасте опасно садиться за руль

20.02.2017 г. в 08:02, sundaynews

Исследователи из американского университета Уэйна провели ряд экспериментов, в которых заставляли водителей разного возраста отвлекаться за рулем. Добровольцев просили управлять автомобилем и одновременно с этим писать смс, отвечать на звонки и заниматься прочими делами. В результате, оказалось, что лучше всего справляются с подобными ситуациями молодые люди от 18 до 24 лет. Пожилые люди, напротив, не могли выполнять несколько дел сразу и теряли бдительность. По мнению ученых, садиться за руль они не рекомендуют тем, кому уже исполнилось 45 лет. Чем старше становится водитель, тем, по мнению исследователей, он больше ошибается на дороге и чаще попадает в ДТП.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть