Водійське посвідчення міжнародного зразка: як отримати і яка ціна

21.02.2017 г. в 12:25, businessua

З 9 лютого в територіальних сервісних центрах МВС можна отримати міжнародне водійське посвідчення, повідомляє прес-служба відомства. Раніше МРЕВ такої послуги не надавала.

Міжнародне посвідчення водія видається на місці, без здачі іспитів на підставі національного водійського посвідчення терміном дії на 3 роки. Вартість послуги складе 34,16 грн.

Для отримання міжнародного водійського посвідчення необхідно звернутися у зручний за місцем розташування територіальний сервісний центр МВС незалежно від місця реєстрації та надати такі документи:

Пред’явити адміністратору на місці оригінал національного водійського посвідчення;

Паспорт громадянина України;

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

Фотографію розміром 3,5х4,5 см на матовому папері.

«За міжнародними нормами, воно виглядає як невелика картонна книжечка. Завдяки йому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами, а також воно має велике значення для громадян, які тривалий час перебувають за кордоном», — пояснив начальник Головного центру МВС Владислав Криклій.

Таке посвідчення стане в нагоді українцям, які працюють або тимчасово мешкають за кордоном, або люблять подорожувати на авто. З таким документом розширюється перелік країн, де ви можете користуватися транспортними засобами.

Якщо українські права дійсні на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року, то міжнародні також визнають у країнах, які підписали Женевську конвенцію про дорожній рух 1949 року (наприклад, в США і Канаді).

загрузка...
Еще одна новость

«МВФ в шоке»: украинцы накупили автомобилей на $2 млрд

21.02.2017 г. в 12:25, avtoblog

Откуда средства, господа? Украинцы купили 122 954 иномарки общей стоимостью почти в 2 млрд долларов. Об этом свидетельствуют данные ассоциации «Укравтопром» за 2016 год. Таким образом, украинцы в прошлом году потратили на автомобили на 74% больше денег, нежели в 2015 году. Стоит отметить, что эта же сумма почти в два раза превышает нашумевший транш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водители о киевских дорогах: "рулю и слезы вытираю"

21.02.2017 г. в 12:25, segodnya

Автомобилисты снова жалуются на рассыпавшиеся дороги. Коммунальщики: "Активно латаем". Как только в Киеве начал интенсивно таять снег, автомобилисты снова заговорили о вечной проблеме: на дорогах повсеместно появляются ямы. В "Киевавтодоре" говорят: ремонтируют одновременно десятки улиц. Столичные водители возмущаются, активно обсуждают ямы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть