Нові бронеавтомобілі Кугуар надійшли на озброєння

21.02.2017 г. в 21:38, mmr

Надійна справна техніка відіграє велику роль в охороні і захисту державного кордону України.

Уже не вперше міцна броня і маневреність ставали на захист життя прикордонників під час виконання обов’язків щодо захисту країни.

Нещодавно до Ізмаїльського прикордонного загону прибула колона в складі 3 броньованих машин КрАЗ «Кугуар». Вся ця техніка увійшла до складу прикордонної комендатури швидкого реагування, адже на цей підрозділ покладено виконання найнебезпечніших завдань, що вимагають високого рівня професіоналізму і оснащення.

Нагадаємо, що прикордонна комендатура швидкого реагування – це мобільний, маневрений підрозділ створено для захисту державного кордону в різних умовах, на різних ділянках кордону.

КрАЗ «Кугуар» або КрАЗ «Куга» (по англ. Пума) – український бронеавтомобіль, виготовляється на Кременчуцькому автомобільному заводі за ліцензією канадсько-еміратської компанії «Streit Group».

загрузка...
Еще одна новость

Десятки фур застрягли через сильні снігопади на Закарпатті

21.02.2017 г. в 21:38, ТСН

Вантажівки не можуть здолати навіть найменші схили, відтак доводиться чекати або допомоги рятувальників, або коли дорожники нарешті розчистять трасу. В трьох районах області довелося навіть обмежити рух фур.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запуск дорожніх камер гальмують чиновники

21.02.2017 г. в 21:38, znaj

Установку на дорогах камер фото і відеофіксації порушників Правил дорожнього руху уряд ініціював ще наприкінці 2014 року. За планом мали встановити до 5 тис. цих пристроїв. Зараз більшість із них вже встановлені й готові до роботи. Однак запуск системи щоразу зривається. Спочатку обіцяли запустити камери з липня минулого року, потім з вересня. Далі…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть