Нові бронеавтомобілі Кугуар надійшли на озброєння

21.02.2017 г. в 21:38, mmr

Надійна справна техніка відіграє велику роль в охороні і захисту державного кордону України.

Уже не вперше міцна броня і маневреність ставали на захист життя прикордонників під час виконання обов’язків щодо захисту країни.

Нещодавно до Ізмаїльського прикордонного загону прибула колона в складі 3 броньованих машин КрАЗ «Кугуар». Вся ця техніка увійшла до складу прикордонної комендатури швидкого реагування, адже на цей підрозділ покладено виконання найнебезпечніших завдань, що вимагають високого рівня професіоналізму і оснащення.

Нагадаємо, що прикордонна комендатура швидкого реагування – це мобільний, маневрений підрозділ створено для захисту державного кордону в різних умовах, на різних ділянках кордону.

КрАЗ «Кугуар» або КрАЗ «Куга» (по англ. Пума) – український бронеавтомобіль, виготовляється на Кременчуцькому автомобільному заводі за ліцензією канадсько-еміратської компанії «Streit Group».

загрузка...
Еще одна новость

Десятки фур застрягли через сильні снігопади на Закарпатті

21.02.2017 г. в 21:38, ТСН

Вантажівки не можуть здолати навіть найменші схили, відтак доводиться чекати або допомоги рятувальників, або коли дорожники нарешті розчистять трасу. В трьох районах області довелося навіть обмежити рух фур.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запуск дорожніх камер гальмують чиновники

21.02.2017 г. в 21:38, znaj

Установку на дорогах камер фото і відеофіксації порушників Правил дорожнього руху уряд ініціював ще наприкінці 2014 року. За планом мали встановити до 5 тис. цих пристроїв. Зараз більшість із них вже встановлені й готові до роботи. Однак запуск системи щоразу зривається. Спочатку обіцяли запустити камери з липня минулого року, потім з вересня. Далі — з лютого 2017 року. Проте і цього разу сюрпризу не сталося. Камери і досі не працюють. Відповідно водії-лихачі їздять безкарно. Адже на відміну від інспекторів ДАІ, поліцейські патрулі не використовують радарів для вимірювання швидкості. "Систему блокують державні чиновники. Камери, на відміну від людей із радарами, не робитимуть винятків. Вони фіксуватимуть порушення і одразу направлятимуть власнику машини штраф. Депутати й різні чиновники не хочуть, аби…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть