У Києві горе-водій загинув, вилетівши крізь багажник

21.02.2017 г. в 23:55, nnovosti

Трагічна аварія в Києві забрала життя любителя швидкісної їзди. Ось - криваві кадри наслідків порушень правил дорожнього руху. Не відвертайтеся, це потрібно бачити і знати!

Старенькі Жигулі буквально нанизані на металевий відбійник, поруч із ними - труп власника. Ось, подивіться: горе-водій вилетів з салону разом зі своїм сидінням аж крізь багажник. Поруч з водієм їхала дружина. Жінка в шоковому стані постійно повторювала лише одне - доганявся.

загрузка...
Еще одна новость

На Київщині іномарка не пропустила швидку: 5 постраждалих

21.02.2017 г. в 23:55,

П'ятеро постраждалих - в аварії на Черкащині. Один з учасників ДТП - автомобіль швидкої допомоги. Машина з бригадою медиків їхала на терміновий виклик, але, як це часто буває в Україні, ані на мігалки, ані на сирени той, кому, вочевидь, потрібно швидше, ніж лікарям швидкої, - не пропустив. Умань. Восьма ранку. Біля краєзнавчого музею не розминулися легковик та карета швидкої допомоги. Бригада медиків їхала на терміновий виклик до села. За словами очевидців, на нерегульованому перехресті із правого боку виїхав легковий автомобіль. І саме водія іномарки очевидці звинувачують у аварії.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нові бронеавтомобілі Кугуар надійшли на озброєння

21.02.2017 г. в 23:55, mmr

Надійна справна техніка відіграє велику роль в охороні і захисту державного кордону України. Уже не вперше міцна броня і маневреність ставали на захист життя прикордонників під час виконання обов’язків щодо захисту країни. Нещодавно до Ізмаїльського прикордонного загону прибула колона в складі 3 броньованих машин КрАЗ «Кугуар». Вся ця техніка увійшла до складу прикордонної комендатури швидкого реагування, адже на цей підрозділ покладено виконання найнебезпечніших завдань, що вимагають високого рівня професіоналізму і оснащення. Нагадаємо, що прикордонна комендатура швидкого реагування – це мобільний, маневрений підрозділ створено для захисту державного кордону в різних умовах, на різних ділянках кордону. КрАЗ «Кугуар» або КрАЗ «Куга» (по англ. Пума) – український бронеавтомобіль, виготовляється на Кременчуцькому автомобільному заводі за ліцензією…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть