Фото дня: как правильно подкачивать шины

24.02.2017 г. в 00:52, profidom

Большегрузные автомобили, обычно, имеют систему подкачки шин. Однако, порой, возникают ситуации, когда нужно накачать эти шины по-другому.

На фотографии показано, как это можно сделать, весьма оригинальным способом.

загрузка...
Еще одна новость

Яким має бути новий обов’язковий техогляд автомобілів в Україні

24.02.2017 г. в 00:52, autocentre

Яким має бути новий обов’язковий технічний огляд автомобілів, у разі якщо Верховна Рада на виконання Угоди з ЄС поверне його для всіх українців вже з нового року? Я завжди прислухаюся до думки ПРАКТИКІВ! Зокрема, важлива точка зору мого товариша та колеги Сергія Дашка, президента “Прайд мотор” (офіційного імпортера Honda та Acura в Україні). Ось короткі тези. -- Контроль технічного стану ДТЗ має бути: На періодичній основі (є проблеми та складнощі, ефективність недостатня) Вибірковий на лінії (не існує) На лінії за фактичним станом (не існує) Про деякі проблеми в наявному процесі технічного контролю ДТЗ Перша проблема Після огляду ДТЗ і видачі акта невідповідності доволі часто автомобіль не повертається на повторний огляд, а їде ” купувати” протоко…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власники авто з іноземною реєстрацію розблокували міжнародну трасу

24.02.2017 г. в 00:52, ТСН

Відновився рух на міжнародній трасі після півторадобового блокування дороги. За час пікету на трасі в бік кордону та з пункту пропуску вишикувалися сотні вантажівок. Власники нерозмитнених автівок перекривали трасу, вимагаючи спрощення митних правил та зменшення тарифів на електроенергію.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть