Парламентський комітет вимагає перевірити схеми торгівлі російського “Лукойлу” в Україні

24.02.2017 г. в 14:19, informator

Комітет національної безпеки та оборони українського парламенту звернувся до Генеральної прокуратури, Служби безпеки та Державної фіскальної служби з вимогою перевірити діяльність компанії “АМІК-Україна”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Андрій Левус.

“По суті, АМІК є російським червоним Лукойлом, перефарбованим в австрійську зелену фарбу.

Окрім того, протягом останніх років компанія АМІК-Лукойл неоднаразово потрапляла в поле зору правоохоронців через підозри щодо ухилення від сплати податків, контрабанду тощо.

Сподіваюсь, правоохоронці звернуть увагу на цю ситуацію та виведуть АМІК на чисту воду.

Дякую колегам по комітету, що підтримали мою ініціативу”, – зазначив представник “Народного фронту”.

Нагадаємо, раніше Андрій Левус звернувся до заступника Генерального прокурора України, Головного військового прокурора Анатолія Матіоса із закликом розслідувати протиправну діяльність ПІІ “АМІК Україна”.

Наразі у ПІІ “АМІК Україна” тривають декілька судових проваджень. Зокрема, 28 жовтня 2016 року АМКУ своїм рішенням за наслідками розслідування на ринку нафтопродуктів наклала штраф на 7 юридичних осіб, які в січні 2013 року – січні 2016 року встановлювали роздрібні ціни на світлі нафтопродукти, на загальну суму понад 204 мільйонів гривень. Це викликало звинувачення в узгоджених діях компаній на ринку. Серед звинувачених була і “АМІК Україна”.

Окрім того, СБУ підозрює «Лукойл Авіейшен Україна», яка працює в МА «Одеса», в недоливі палива літакам польської авіакомпанії LOT.

30 січня народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук звернувся до Голови СБУ Володимира Грицака у справі незаконної реалізації авіаційного палива у Міжнародному аеропорті «Одеса».

У власному розслідуванні ІНФОРМАТОР з’ясував, що компанія Amic Energy Management має тісні зв’язки із російською компанією “Лукойл” та є, фактично, юридичною ширмою для торгівлі російського нафтового гіганта. Як випливає із даних фінансової звітності фірми, російська компанія два роки веде тіньовий бізнес в Україні, імовірно ухиляючись від сплати податків.

загрузка...
Еще одна новость

Автопутешествия обойдутся украинцам дороже

24.02.2017 г. в 14:19, autonews

Путешествия – обязательная программа всех водителей. Подготовка к «дальней дороге», — всегда долгий, кропотливый и затратный процесс. И чем дальше ехать – тем дороже. Особенно, если речь идет о заграничном турне. Путешественники, которые планируют в этом году покорять заграницу на собственном авто, ждет неприятный сюрприз — в Украине подорожали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Крупная авария во Львове: фура смяла легковушку (Видео)

24.02.2017 г. в 14:19, vedomosti

Вчера утром во Львове произошла масштабная авария: с фурой столкнулись два легковых автомобиля. Информация о происшествии появилась в городском паблике. На трассе возле села Запытив столкнулись две легковых машины и грузовик. Один из автомобилей сильно пострадал: у него полностью смято багажное отделение. Сейчас проезд затруднен, участники ДТП…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть