Ювелирная работа: идеальный ремонт авто, побывавшего в ДТП (ВИДЕО)

28.02.2017 г. в 16:21, topgir

Ремонт автомобиля – процесс весьма нелегкий. Особенно это касается кузовных работ: скажем, когда автомобиль побывал в ДТП. В таких случаях повреждения могут быть настолько серьезными, что без ювелирной руки здесь не обойтись.

И такие мастера есть. В частности, один механик из России, который в Сети известен под ником Arthur tussik, берется за такие битые автомобили, которые не под силу каждому. На примере BMW X3 с полностью “разваленной” левой стороной он показал, как можно сделать качественный ремонт машины, побывавшей в серьезном столкновении.

То, что ты увидишь в этом ролике, длилось 5 рабочих дней. Намного быстрее, чем на привычных нам сервисах. Да и результат на лицо.

загрузка...
Еще одна новость

А завтра був ремонт. В Україні розпочинають латати діряві дороги

28.02.2017 г. в 16:21, tsn

Відзавтра, 1 березня, в Україні розпочинають масово ремонтувати дороги, стан яких після зими критичний. У першу чергу будуть латати найбільш аварійні шляхи. Про це повідомляють у державній компанії "Автомобільні дороги України". "Цього року стан доріг після зими критичний. Роботи дуже багато. І ми прагнемо її виконувати максимально якісно. Отже закликаємо всіх охочих долучитися до громадського контролю за ходом ремонтних робіт. Якщо ви дорогою побачили порушення - надсилайте фото та відео з вказанням області та ділянки дороги на електронну адресу zvernennya.remont.dorig@gmail.com. Ми обов'язково будемо розбиратися по кожному конкретному випадку. Відповідальність за якість роботи несе кожен керівник облавтодору та філій персонально", - ідеться в повідомленні. Компанія "Автомобільні дороги Україн…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні засвітився невідомий концепт-кар ЗАЗ

28.02.2017 г. в 16:21, mmr

Ось багато хто вважає, що історія ЗАЗ обмежена трьома моделями Запорожцем, Таврією і Славутою. Однак насправді це далеко не так. На рахунку Запорізького автозаводу є ще цікаві машини, просто про них мало хто чув, пише topgir.com.ua. Зовсім недавно в Запоріжжі зняли ЗАЗ, про який зовсім нічого невідомо. Він являє собою старий седан з досить нестандартним зовнішнім виглядом. Швидше за все, це нереалізована заводом задумка одного з конструкторів ЗАЗу. Дуже сподіваємося, що скоро ми дізнаємося якісь подробиці про цей автомобіль.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть