Що робить водій у кабіні безпілотника (відео)

28.02.2017 г. в 18:57, autocentre

На виставці MWC-2017 в Барселоні Peugeot представив безпілотний концепт Instinct Concept. Що в ньому робить водій?

Незважаючи на те, що Peugeot Instinct Concept є безпілотним автомобілем, тобто допомога людини в керуванні начебто не потрібна, в кабіні машини передбачений кермо. Щоправда, воно не кругле, а прямокутної форми.

Річ у тім, що в Peugeot Instinct Concept передбачено чотири режими водіння, і два з них – ручних. Так, у динамічному режимі Drive Boost водій повністю бере керування на себе і може насолоджуватися процесом водіння. В розслабленому режимі Drive Relax людина теж веде машину, але численні помічники підстраховують її в небезпечних ситуаціях.

Звісно, в новому безпілотнику Peugeot є і автономні режими – швидкісний Autonomous Sharp і розслаблений Autonomous Soft.

Обравши будь-який з режимів руху, автомобіль ще і перероблює салон відповідно до майбутнього використання.

Втім, водій може давати команди автопілоту навіть в автономних режимах. Це робиться за допомогою системи i-Device на центральній консолі або мовних команд.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские дороги станут лучше благодаря инициативе CoST

28.02.2017 г. в 18:57, data

Отечественные дороги достигнут европейского уровня благодаря сотрудничеству с Мировым банком, ЕБРР и CoST Украина. Об этом в ходе презентации верификационного отчета Инициативы CoST Ukraine заявил министр инфраструктуры Владимир Омелян. «Я сам езжу по нашим дорогам, я понимаю и, более того, разделяю возмущение людей. Но я хочу напомнить, что 95%…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Презентован первый беспилотный гоночный электромобиль – Robocar (видео)

28.02.2017 г. в 18:57, autocentre

Революционный беспилотный гоночный электрокар показали 27 февраля в рамках проходящей в Барселоне выставки Mobile World Congress. Первый в мире беспилотный гоночный электромобиль Robocar презентовали на выставке Mobile World Congress в Барселоне, на которой сейчас работает журналист «Автоцентра». «Это важный момент для Roborace, поскольку мы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть