Повідомили, коли вийде нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ

06.03.2017 г. в 09:34, mmr

Шкіряк обіцяє заміну ДАІ дорожньою поліцією до літа 2017 року.

Нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ, буде реагувати на правопорушення, вчинені автомобілістами. Крім того, співробітники нової служби виїжджатимуть і на оперативні виклики.

Про це розповів радник голови МВС Зорян Шкіряк журналістам в телеефірі.

За словами Шкіряка, ця поліція буде унікальною. Вона буде моніторити стан дорожнього руху, реагувати на правопорушення, а також оперативні виклики з приводу злочинів, скоєних в районах трас.

Дорожня поліція повинна запрацювати вже цього літа. До серпня, обіцяє радник Авакова, дорожні поліцейські з’являться на всіх трасах міжнародного значення. До кінця поточного року така поліція буде працювати на всіх трасах державного значення.

Для функціонування нової поліції планується задіяти 2,6 співробітників. Запуск нового відомства має намір здійснити в два етапи.

загрузка...
Еще одна новость

Що буде з цінами на бензин в березні

06.03.2017 г. в 09:34, segodnya

У цьому місяці ціни на паливо стабілізуються, впевнені експерти. Через те, що бензин і дизпаливо Україна імпортує, його вартість більше залежить від курсу гривні, а також від щорічного підвищення акцизу на паливо в країні. Так, з 1 січня уряд об’єднав роздрібний і базовий акциз на паливо, що вплинуло на ціни. Вартість нафтопродуктів в Європі весь 2016 рік зростала і продовжує зростати. При цьому в грудні і січні гривня по відношенню до долара і євро падала – це вплинуло на вартість палива в січні. У лютому гривня стабілізувалася і зміцнилася. "Якщо нічого не станеться з курсом гривні, то ціна на бензин стабілізується”, – говорить заступник директора науково-технічного центру "Психея” Геннадій Рябцев. За лютий вартість палива змінилася незначно: А-92 подорожчав на дев’ять копійок,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Швидко та якісно: як будують дороги за кордоном (Відео)

06.03.2017 г. в 09:34, mmr

Українці звикли нарікати на якість доріг в своїй країні – щойно тане сніг, як разом із ним з автошляхів зникає й асфальтове покриття. З року в рік дорожні служби ніяк не можуть вирішити цю проблему. А як же підходять до цієї проблеми за кордоном? Пропонуємо вам підбірку відео, як іншим країнам вдається вирішити питання із якістю автошляхів. 1. Австралія 2. Канада 3. Арабський світ 5. Китай 6. Німеччина

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть