Повідомили, коли вийде нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ

06.03.2017 г. в 09:34, mmr

Шкіряк обіцяє заміну ДАІ дорожньою поліцією до літа 2017 року.

Нова дорожня поліція, яка замінить ДАІ, буде реагувати на правопорушення, вчинені автомобілістами. Крім того, співробітники нової служби виїжджатимуть і на оперативні виклики.

Про це розповів радник голови МВС Зорян Шкіряк журналістам в телеефірі.

За словами Шкіряка, ця поліція буде унікальною. Вона буде моніторити стан дорожнього руху, реагувати на правопорушення, а також оперативні виклики з приводу злочинів, скоєних в районах трас.

Дорожня поліція повинна запрацювати вже цього літа. До серпня, обіцяє радник Авакова, дорожні поліцейські з’являться на всіх трасах міжнародного значення. До кінця поточного року така поліція буде працювати на всіх трасах державного значення.

Для функціонування нової поліції планується задіяти 2,6 співробітників. Запуск нового відомства має намір здійснити в два етапи.

загрузка...
Еще одна новость

Що буде з цінами на бензин в березні

06.03.2017 г. в 09:34, segodnya

У цьому місяці ціни на паливо стабілізуються, впевнені експерти. Через те, що бензин і дизпаливо Україна імпортує, його вартість більше залежить від курсу гривні, а також від щорічного підвищення акцизу на паливо в країні. Так, з 1 січня уряд об’єднав роздрібний і базовий акциз на паливо, що вплинуло на ціни. Вартість нафтопродуктів в Європі весь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Швидко та якісно: як будують дороги за кордоном (Відео)

06.03.2017 г. в 09:34, mmr

Українці звикли нарікати на якість доріг в своїй країні – щойно тане сніг, як разом із ним з автошляхів зникає й асфальтове покриття. З року в рік дорожні служби ніяк не можуть вирішити цю проблему. А як же підходять до цієї проблеми за кордоном? Пропонуємо вам підбірку відео, як іншим країнам вдається вирішити питання із якістю автошляхів. 1.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть