З кіровоградськими дорогами відтепер «експериментуватиме» уряд

06.03.2017 г. в 18:25, rbc

Уряд України з 3 березня розширив на всю територію країни проведення експерименту з фінансування розвитку автомобільних доріг. Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів України.

«Реалізація цього проекту не потребуватиме додаткових витрат із державного та місцевих бюджетів. Крім того, передбачається, що у разі перевиконання надходжень митних платежів по всій території України, 50% такого перевиконання направлятиметься на дороги конкретним регіонам», - запевняють у Мінфіні.

На сайті додають, що експеримент з розвитку автомобільних доріг загального користування було запроваджено з 1 вересня 2015 року і він діяв у Волинській, Львівській, Одеській і Чернівецькій областях та місті Києві. Прийняте рішення розширює проведення експерименту на всю територію України та продовжує термін його дії до 1 січня 2018 року.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине стало опаснее покупать недвижимость и автомобили

06.03.2017 г. в 18:25, ubr

В Украине стало еще опаснее покупать имущество с рук. Верховный суд предоставил новую возможность опротестовать сделку по покупке-продаже любого добра при условии, если на него был наложено отягощение по судебному процессу. Соответствующий вывод он выдал в своей правовой позиции, рассматривая дело №6-2552цс16, пишет UBR. «Согласно документу,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Uber использует специальную программу для обмана властей

06.03.2017 г. в 18:25, gordonua

Компания Uber использует программу, с помощью которой не позволяет полицейским и чиновникам контрольных ведомств использовать сервис, сообщает The New York Times со ссылкой на источники. Компания Uber на протяжении многих лет использует специальную программу, которая не позволяет полицейским и чиновникам контрольных ведомств использовать сервис.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть