ЗАЗ "Ланос": ситуація з українським автомобілем

07.03.2017 г. в 09:19, automotoclub

Українці втрачають інтерес до вітчизняного автопрому.

У лютому в Україні було продано всього 150 машин під брендом ЗАЗ. Для порівняння: за той же період Audi продала українцям 157 автомобілів, Mercedes – 161 авто, BMW – 219 авто. І це при істотному ціновому розриві, передає Finance.

Очевидно, низькі продажі запорізьких авто пояснюються дефіцитом деяких моделей. Так з початку цього року з продажу зник ЗАЗ "Ланос".

Як повідомлялося, в лютому уподобання українців на авторинку дещо змінилися. Перше місце по продажах зайняв бренд Renault. Французької компанії вдалося продати в минулому місяці 532 автомобіля.

Друге місце дісталося Volkswagen, у якого купили 374 машини. Трійку лідерів замикає Toyota з 335 проданими авто.

загрузка...
Еще одна новость

Стань власником служби таксі за тисячу доларів

07.03.2017 г. в 09:19, ТСН

Побоювання українських таксистів виправдалися повною мірою: мобільні додатки для замовлення таксі, стали активно відтягувати на себе клієнтів класичних диспетчерських служб. Останні терплять через це збитки і багато хто вже змушені виставляти свій бізнес на продаж.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В столице отличился очередной "герой парковки"

07.03.2017 г. в 09:19, vedomosti

В Киеве отличился очередной автомобилист. Пользователи столичного паблика обсуждают водителя припарковавшего в неположенном месте. На улице Тимирязевская один из автолюбителей поставил своё авто "отдыхать" поперёк широкого тротуара, полностью перегородив тем самым дорогу пешеходам. Киевляне понимают, что ситуация с парковками в городе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть