В одному з міст Австралії на світлофорах встановили фігурки жінок

09.03.2017 г. в 11:35, infokava

У рамках кампанії на підтримку рівності статей на ряді світлофорів у Мельбурні зелені фігури чоловічків замінені на жіночі. Активісти вважають, що такий крок допоможе боротися з "несвідомою упередженістю".

Такі світлофори встановлені з ініціативи організації "Комітет Мельбурна", що об'єднує більше 120 ділових і громадських груп. Комітет бореться за рівне представництво чоловіків і жінок на всіх рівнях.

Даний крок був підтриманий і Фіоною Річардсон, міністром у справах жінок уряду Австралії, яка вважає, що це посприяє збільшенню доступності громадських просторів для жінок.

При цьому, за словами Річардсон, ініціатива не коштувала платникам податків ні копійки. Всі витрати покриваються "Комітетом Мельбурна" і приватною енергетичною компанією Camlex Electrical.

Втім, задоволені цією світлофорною реформою не всі жителі міста. Опоненти, до числа яких належить і лорд-мер Мельбурна Роберт Дойл, вважають, що даний крок є надмірною і непотрібною демонстрацією політичної коректності з боку політиків.

загрузка...
Еще одна новость

Запорожец изобрел самую надежную автосигнализацию

09.03.2017 г. в 11:35, gazeta

Находчивый запорожец придумал самую надежную автосигнализацию. Так, прохожие могли видеть на улице автомобиль, за рулем которого сидел огромный пес. Согласитесь, вряд ли автоворы захотят не то что угнать такое авто, но и даже подойти к нему близко.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Показали невдалий стрибок на автомобілі

09.03.2017 г. в 11:35, vgolos

Найчастіше стрибки на автомобілі виглядають красиво і ефектно, але, в основному, так буває у кіно, а в житті все може виглядати по-іншому. І це відео - яскравий тому доказ. Деякі каскадери-любителі вирішили стрибнути через трамплін, але вийшло це не дуже вдало, хоча і до сліз смішно. Добре, що для своєї затії вони використовували старий Бьюїк,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть