У центрі Києва блогер уклав поліцейського на асфальт

12.03.2017 г. в 07:09, informator

Луганські блогери зафіксували в центрі Києва конфлікт між поліцейськими і водієм на авто з донецькими номерами та вирішили втрутитися.

Щоб розібратися в ситуації, що склалася журналісти спробували підійти до водія транспортного засобу і дізнатися причину його зупинки поліцейськими.

Співробітники поліції вирішили перешкоджати бесіді і почали відштовхувати блогера, намагаючись завалити останнього на землю.

Однак, двоє представників нової поліції не змогли зправитися з журналістом, йому вдалося вирватися при цьому уклавши на асфальт одного з патрульних.

загрузка...
Еще одна новость

З’явилося відео погоні за п’яним поліцейським у Луцьку

12.03.2017 г. в 07:09, informator

У Луцьку патрульні поліцейські затримали п’яного правоохоронця, який кидався на перехожих із травматичним пістолетом. Мало не сотню кіломтерів намотав Луцьком п’яний поліцейський втікаючи від патрульних на нерозмитненій автівці. Зрештою поліцейський врізався у поліцейську автівку й втратив кермування. Тепер обох обіцяють звільнити.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Наиболее распространенные мифы о надежности автомобилей

12.03.2017 г. в 07:09, siteua

-- Раньше машины были лучше. В головах многих автолюбителей прочно засела мысль, о том, что модели авто прежних лет создавались проектировались с гораздо большим запасом прочности и надежности. Довольно распространено мнение что к примеру старые модели вольво вообще были неубиваемыми, теперь же новые модели шведского проивзодителя нуждаются постоянных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть