Реакция жителей Донбасса на решения о полном запрете торговли с ОРДЛО (Видео)

15.03.2017 г. в 22:47,

Смотрите реакцию жителей Донбасса на решение о полном запрете торговли с ОРДЛО:

Запрет торговли с ОРДЛО

С часу дня остановили перевозки грузов через линию соприкосновения. ККП Маринка работающие, количество людей даже увеличилась. А владельцы грузового транспорта рассказывают о неудобствах, которые повлекло решение о запрете торговли.

загрузка...
Еще одна новость

Топ 8 аварій на мостах

15.03.2017 г. в 22:47, gazeta

На мостах практично завжди завантажений рух. Тому ДТП там несуть більшу загрозу. У випадку екстремальної ситуації постраждати можуть в рази більше людей. Окрім цього, автомобілі на мостах обмежені місцем і простором. Тому часто відбійники чи огородження не витримують тиску тонних автомобілів. Через це вони можуть звалитись із мосту.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи їздитимуть українці китайськими авто - експерт

15.03.2017 г. в 22:47, gazeta

У Женеві показали електричний китайський суперкар TechRules Ren. Приставка Ren з китайської перекладається як "доброзичливість", або "людяність". Його розробляли у співпраці з італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль замість даху має три скляних ковпаки. Салон тримісний, водій сидить по центру, а пасажири - з боків. Потужність - 1035 к. с. Автомобіль збиратимуть з 2018 року в Італії. "Китайські машини зараз на нульовому рівні, порівняно із "європейцями". Воне не представлені в Європі, хоч на виставці можна кілька побачити. Поки що це для них дорого і складно. Щоб китайське авто відповідало європейським вимогам, потрібно вкласти величезні кошти", - каже Gazeta.ua автоексперт Олег Василевський. В Україні продажі китайських автомобілів значно впали. За результатами продажів 2016-…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть