Гройсман – Омеляну: на дороги вже виділено 14 мільярдів, і не треба говорити, що грошей немає

16.03.2017 г. в 16:11, unian

Уряд України забезпечив достатнє фінансування для старту дорожніх робіт вже найближчим часом, сказав під час засідання уряду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Я звертаю увагу міністра інфраструктури на необхідність починати роботи по зруйнованих дорогах. У нас 95% доріг зруйновані. І не треба зараз говорити, що грошей на це немає. Гроші є. У нас є вже 14 млрд грн», - сказав Гройсман.

Крім того, голова уряду підкреслив, що додатковий ресурс надійде від перевиконання показників бюджету та проведення процедури репрофайлінгу внутрішніх держоблігацій.

«Для старту грошей вистачає. Організуйте роботи належним чином», - заявив Гройсман.

загрузка...
Еще одна новость

Водій Uber протаранив заправку, влаштувавши сильний вибух

16.03.2017 г. в 16:11, autocentre

У Мережі з'явилося відео, як кросовер Nissan XTerra влітає на заправку і буквально зносить колонку, влаштувавши сильний вибух на АЗС.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дорожная катастрофа накрыла Харьковщину

16.03.2017 г. в 16:11, gx.net

Для восстановления трасс необходимо 10 лет. Более 95% дорог требуют капитального ремонта. При этом в прошлом году смогли отремонтировать только 1% трасс. Такие данные озвучили в Министерстве инфраструктуры Украины. «Из-за того, что дороги сильно изношены, вместо положенных 60-70 км/час автомобилисты могут себе позволить ехать со скоростью в 30…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть