В Росії дорожні ями засипали щелепами

16.03.2017 г. в 23:55, depo

У Воронежі на бульварі Піонерів біля стоматологічної клініки місцеві жителі виявили дорожню яму, засипану щелепами

На кадрах видно, як моделями щелеп, які роблять для виготовлення коронок, залатали дорожню вибоїну, передає Depo.ua з посиланням на Life.

Як стверджують представники клініки, вони не виносили за межі установи гіпсові протези і вже тим більше не засипали ями в асфальті.

"Ми не закладаємо ні ями, ні дороги, - розповів заступник головного лікаря - Цими проблемами повинні займатися інші служби. Зліпочний матеріал у нас нікуди не виноситься".

загрузка...
Еще одна новость

Названы области Украины с самыми плохими дорогами

16.03.2017 г. в 23:55, avtoblog

В «Укравтодоре» составили рейтинг украинских областей по критерию качества дорог. Больше всего поврежденными в Украине автодороги в Одесской - в ямках 1300000 кв. м, Луганской - 990 тыс. кв. м, Днепропетровской - 964,2 тыс. кв. м, Полтавской - 768,1 тыс. кв. м областях. Об этом заявил и.о. главы «Укравтодора» Славомир Новак в ответе на информационный запрос издания «Главком». В целом, рейтинг областей с наибольшей суммарной площадью повреждений дорожного полотна выглядит следующим образом. Одесская – 1354,1 тыс. кв. м Луганская – 990,0 тыс. кв. м Днепропетровская – 964,2 тыс. кв. м Полтавская – 768,1 тыс. кв. м Николаевская – 765,5 тыс. кв. м Черкасская – 756,2 тыс. кв. м Львовская – 607,5 тыс. кв. м Винницкая…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нелегальні АЗС: ваша безпека-ваш клопіт

16.03.2017 г. в 23:55, nnovosti

Досі сподіваєтеся, що за огорожею біля вашого будинку буде школа чи дитсадок? Навіть не мрійте. На кожному клаптику під вашими вікнами будь-якої миті можуть звести те, що приноситиме гроші. Звісно ж - не вам. Наприклад - автомобільну заправку. Ваша безпека і здоров'я тут нікого не хвилює. Подивіться, на що ладні бізнесмени ціною вашого життя? Жити у власному будинку Людмила Володимирівна мріяла все життя. Тим більше - неподалік Києва. Та ейфорія тривала недовго. Навпроти з'явилися будівельники і без попереджень звели паркан. Але далі на огороджену тими "зв'язківцями" територію заїхали екскаватори й вантажівки, а вздовж дороги вирізали всі дерева. Тоді й стало відомо - тут буде чергова автозаправка. У селян просто відібрало мову! Адже будівельники відверто начхали на них і на всі правила. Майбутня заправк…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть