Розповіли, чи є майбутнє в дизельних двигунів

19.03.2017 г. в 01:38, mmr

На цьогорічній виставці у Женеві презентували близько 900 машин. Там була рекордна кількість автомобілів із електромоторами й гібридними силовими установками – щонайменше третина.

Автогіганти вже не роблять ставки на дизельні машини, бо від них найбільше викидів.

“Думаю, дизельні машини лишатимуться популярними ще років п’ять-шість. Майбутнє за електромобілями й гібридними машинами. Вони стануть масовими через 5–10 років. На цьогорічній виставці їх було багато. Нові моделі гібридних машин, які можуть їхати на бензині й на електротязі, стали досконалішими. На самій електриці вони можуть долати понад 200 кілометрів”, – розповідає Gazeta.ua автоексперт Олег Василевський. За його словами, зараз проблемою залишається нерозвинута система електрозаправок.

“Мережі зарядних станцій для електромобілів поки що недосконалі. Їх значно менше, ніж паливних заправок. Також ємність сучасних акумуляторів недостатня для довгих подорожей. Хоча на цій виставці видно, що у виробництві електричних машин є позитивні зрушення. Почали встановлювати потужніші двигуни. Заряду акумуляторів багатьох моделей вистачає на понад 500 кілометрів.

Nissan, Renault і General Motors суттєво просунулись у цьому. BMW і Tesla теж не відстають, але вони роблять занадто дорогі електромобілі”.

загрузка...
Еще одна новость

Россия делает подарок Украине: началось строительство автобана

19.03.2017 г. в 01:38, profidom

Как известно, в аннексированном Крыму начинается очередная грандиозная стройка - сооружение автобана международного уровня – «трассы «Таврида». Это - дорога, которая пройдет по маршруту «Керчь-Феодосия-Белогорск-Симферополь-Бахчисарай-Севастополь». По сути, это подарок нашей стране, который мы получим в скором времени. Cейчас представилась возможность…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Укроборонпром почав розробку нової версії БРДМ-2

19.03.2017 г. в 01:38, navkolonas

Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод», що входить до складу концерну «Укроборонпром», розробляє новий варіант модернізації радянської розвідувальної броньованої машини БРДМ-2. Відповідно до вимог Міністерства оборони України і побажань низки іноземних замовників фахівцями підприємства розпочата робота над створенням більш захищеної…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть