В уряді повідомили, скільки українських доріг не придатні для руху автомобілів

21.03.2017 г. в 11:09, informator

Ситуація зі станом українських автошляхів є найгіршою за останні роки, як повідомили в Укравтодор було виконано лише два відсотка необхідних робіт.

З приводу ямкового ремонту – це дійсно проблема, коли ми ремонтуємо ямковим способом, латки, в залежності від їх якості і підрядників, можуть триматися або кілька місяців або до року в кращому випадку “, – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу 112.

“Проблема в тому, що дороги дійсно зруйновані – 95% українських доріг непридатні для нормальної їзди і це системна річ. Галузь хронічно недофінансовувалася десятиліттями. Те, що ми бачимо після кожної зими – свідоцтво того, що дороги не ремонтуються, входять в зиму непідготовленими і з дірками, під час зими їх розриває на шматки “, – зазначив міністр.

За словами очільника відомства, поганий стан доріг в Україні є наслідком недофінансування галузі протягом десятиліть.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна увійшла до п’ятірки країн з найгіршими дорогами в світі.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине начали изымать авто на иностранных номерах

21.03.2017 г. в 11:09, ubr

Автомобилисты жалуются на произвол таможенников, но закон все-таки нарушают. Украинские дороги переполнены автомобилями на иностранных номерах. По данным таможенной службы, таких машин в стране прядка 50 тыс. Но активисты, которые выступают за легализацию нерастаможенных автомобилей, называют цифру в 1,5 – 2 млн, пишет UBR. На днях общественники…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

К 2030 году мир избавится от транспортных пробок

21.03.2017 г. в 11:09, buildingtech

Катис Эльмсэтер-Свард, председатель Drive Sweden и член Global Future Council on Mobility, полагает, что к 2030 году мир избавится от пробок, парковки уступят место паркам, а весь транспорт будет взаимодействовать друг с другом через приложения. С ростом городов качество городской мобильности становится важной частью волнующих общество вопросов:…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть