Суми показали всій Україні, який він ремонт доріг по-європейськи

22.03.2017 г. в 22:09, politic

В Сумах своєрідно вирішили підійти до вирішення проблеми поганих доріг в центрі міста. Одна з головних доріг в Сумах біля костелу на вулиці Псільській, там ями вже третій рік по коліна, от і вирішили засипати їх цеглою.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив громадський активіст, сумський журналіст Євген Положій.

За його словами, наступного тижня католицький костел у Сумах відсвяткує своє відродження. Справа в тому, що за «совєтів» тут зробили шкільний спортивний зал. Так радянська влада віддячила тим полякам, бельгійцям та іншим католикам, які на початку минулого століття на запрошення цукрозаводчика Харитоненка приїхали до Сум закладати основи машинобудування, що потім перетворилися на величезні заводи, відомі в усьому світі. За незалежної України костел повернули, і сьогодні його прихожани займають дуже активну громадську позицію, проводять багато корисних заходів, у тому числі допомагають родинам загиблих в АТО.

Євген Положій наголошує, що засипавши цеглою одну з головних доріг міста, міські чиновники підготувалися до зустрічі дорогих гостей з Польщі на свято – Генерального Консула, сенатора, духовних осіб. «Очевидно, дорога в такому стані – це теж своєрідна подяка міської влади сумським католикам. Любить у нас влада дякувати людям, подякує так, наче цеглиною у вікно...», – резюмував Положій.

загрузка...
Еще одна новость

Не Tesla, але вже щось: український винахідник створив надекономне авто

22.03.2017 г. в 22:09, obozrevatel

Пенсіонер із міста Корюківка Чернігівської області Микола Наумчик переробив свій німецький седан і тепер "заправляє" його дровами, що дозволяє значно економити на поїздці. Зазначається, що замість одного літра бензину чоловік витрачає три кілограми дров. За словами Наумчика, спочатку він розпалює дрова за допомогою сірника і газети, потім вмикає…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как дешевый внедорожник превратить в Гелендваген

22.03.2017 г. в 22:09, autonews

Mercedes-Benz G-Class знаменит на весь мир. Многие автолюбители хотели бы иметь его в гараже, однако далеко не всем по зубам его стоимость. Вот и придумывают, кто во что горазд. Так автовладелец из Индии, никогда прежде не видевший Гелендваген в живую, решил переделать свой дешевый Force Gurkha, который является индийским «клоном» G-Class, ориентируясь…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть