Зубко: Треба відмовитись від ямкового ремонту, бо це - вічний двигун корупції

24.03.2017 г. в 13:05, 5.ua

Щоб розірвати формулу "дурні й дороги" треба відмовитись від ямкового ремонту, бо це вічний двигун корупції. Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Наш гість сьогодні – старожил уряду, навіть двох, де він, Геннадій Зубко – віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. У нього непогана освіта: Київський політехнічний інститут, (1991); Київський інженерно-будівельний інститут. (2003); Північно-Західний університет, Іллінойс, Чикаго. Курс "Інноваційний менеджмент" (2006); Національний університет "Києво-Могилянська академія", Києво-Могилянська бізнес-школа, (MBA) (2007); Національний університет "Києво-Могилянська академія", спеціальність "Менеджмент організацій".

Розмовляли про дві наші біди: дурнів і дороги, та постійний ямковий ремонт України, ну і про вічне – про корупцію, а також про те, що ті десятки мільйонів, які нею обурюються, потім йдуть на роботу й крадуть-крадуть-крадуть. Говорили й про те, чи не вб'ють субсидії та інші "халяви" бажання бідних почати свою справу й заробляти на себе, про політичний феодальний уклад та совково-індустріальний архаїчний устрій в постколгоспній аграрній країні і як це все поламати.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві на чотири дні обмежать рух по мосту Метро

24.03.2017 г. в 13:05, nv.ua

У Києві на чотири дні обмежать рух автотранспорту по мосту Метро через Русанівську протоку. Як повідомила Київська міська державна адміністрація, обмеження вводяться у зв'язку з ремонтними роботами. Зокрема, рух буде закрито за напрямом з Наддніпрянського шосе на Броварський проспект: з 21:00 24 березня до 18:00 25 березня у першій смузі руху;…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украина увеличила импорт автомобилей

24.03.2017 г. в 13:05, censor

В январе на территорию Украины было импортировано 9219 единиц автотранспортной техники на сумму $130,8 млн, сообщает ассоциация "Укравтопром". Читайте также: Крупнейшие сети АЗС продолжают снижать цены на автогаз Основную массу в этом импорте сформировали легковые автомобили, количество которых составила 6701 единиц. Валютные затраты на приобретение…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть