Вантажівки-тролейбуси з’явилися на спеціальних дорогах Європи та США

24.03.2017 г. в 17:22, autocentre

Компанії Siemens і Scania запустили першу в світі електрифіковану залізницю для вантажівок влітку 2016 року в Швеції. А тепер пробний відрізок траси почне працювати і в США.

Вантажівки, які працюють на проводах, немов тролейбуси, аж ніяк не утопія. Ще в 60-ті рр. минулого століття в Криму було проведено випробування машин КрАЗ зі штангами на даху – за маршрутом Ялта – Сімферополь.

Улітку 2016 року першу електрифіковану ділянку траси для вантажівок (завдовжки близько 2 км) відкрили в Швеції. У проекті брали участь компанія Siemens і виробник вантажівок Scania.

А тепер цей спільний проект з електрифікації вантажного транспорту перебрався за океан, у США. У передмісті Лос-Анджелеса зводиться приблизно така сама ділянка дороги для вантажівок на електротязі. Нагадаємо, що морські порти Лос-Анджелеса і Лонг-Біч утворюють найбільший портовий район у США, який за добу приймає тисячі вантажівок. Створення нової лінії для великовантажних допоможе поліпшити екологічну ситуацію.

загрузка...
Еще одна новость

Водителя оштрафовали почти на 80000 евро за нарушение ПДД

24.03.2017 г. в 17:22, avtoblog

Водитель не остановился на пешеходном переходе.... Финский миллиардер Антти Ильмари Аарнио-Вихури по решению суда должен выплатить штраф в размере 77 808 евро, так как год назад он не пропустил пешеходов на пешеходном переходе. Владелец торгового концерна "Вихури", миллиардер Антти Ильмари Аарно-Вихури был не согласен со штрафом, однако теперь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Демонический» Challenger станет первой серийной машиной с трансбрейком

24.03.2017 г. в 17:22, motor

Компания Dodge распространила новый тизер экстремальной версии Challenger — SRT Demon — и раскрыла дополнительные подробности о масл-каре. В частности, стало известно, что новинка станет первой в мире серийной машиной с трансбрейком. Устройство TransBrake обычно используется в дрэговых автомобилях. Оно, по сути, служит лонч-контролем и более эффективной…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть