Airbus створив авто, яке літає на восьми пропелерах

26.03.2017 г. в 07:33, f1analytic

Французькі авіатори з Airbus — специ з літаючого транспорту, а розробники з Italdesign знають толк в автомобільних проектах.

Тому союз умів цих двох компаній привів до появи в Женеві автомобіля-дрона під назвою Pop.Up. Транспортна капсула може пересуватися як на чотирьох колесах, так і на восьми пропелерах, в залежності від транспортного "обважування", до якого вона приєднується в потрібний момент. Само собою, все це відбувається в повністю автономному режимі — як на землі, так і в повітрі.

У цьому концепті накручено все, що людство придумало про транспортні засоби майбутнього: і автономність, і електричний привід, і модель спільного користування, і повна "онлайновість". Модульна конструкція дозволяє комбінувати види транспорту (наземний, повітряний і суспільний), не покидаючи салону "дрономобіля". Силові установки наземного та повітряного модулів засновані на електромоторах, і кожна з цих тягових платформ має свої власні батареї. Є свій акумулятор і для пасажирської шкаралупи.

А ідея "шерінгу" передбачає не індивідуальне володіння, а подачу безпілотного таксі за запитом пасажира. Він викликає Pop.Up зі свого мобільного пристрою, задаючи пункт призначення і параметри подорожі, а система розраховує маршрут виходячи з доступної інфраструктури та уподобань пасажира. Там, де можливо літати по повітрю, використовуються авіаможливості, на дорозі пасажирський відсік відстібається від пропелерів і приєднується до колісної платформи, а при необхідності встановлюється на залізничні автономні склади або платформи типу hyperloop.

Карбоновий монокок пасажирської капсули має довжину 2,6 метра, висоту 1,4 і завширшки 1,5, а розміри апарата — 5 на 4,4. І наземний і повітряний транспортні модулі оснащені повним автопілотом, тому переміщатися на Pop.Up зможе будь-який пасажир, здатний упоратися зі смартфоном. Звичайно, це лише макет, не здатний нікуди відлетіти з Женевського автосалону і покликаний проілюструвати саму ідею переміщення в містах майбутнього.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні подешевшали іномарки

26.03.2017 г. в 07:33, ukrautoprom

Вартість однієї іномарки знизилася з $ 17,2 тис до $ 13,7 тис. У січні 2017 року на територію України в режимі імпорту було ввезено 9,219 тисяч одиниць автотранспортної техніки на суму 130 млн доларів. Про це повідомляє асоціація «Укравтопром». Як наголошується, основну масу в цьому імпорті сформували легкові автомобілі, число яких становило…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тепер українські водії будуть уступати дорогу новим відомствам

26.03.2017 г. в 07:33, automotoclub

Уряд своєю постановою розширив перелік структур, які можуть використовувати машини зі спецсигналами. Відтепер спеціальні світлові і звукові сигналу зможуть також використовувати Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Група швидкого реагування (ГШР). В урядовій постанові прописано, що проблискові маячки синього кольору можуть використовувати…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть