ЗАЗ-965П – унікальний пікап на базі ЗАЗ-965

26.03.2017 г. в 19:24, autotheme

ЗАЗ-965 Пікап – за назвою все зрозуміло, призначався пікап для внутрішньозаводського використання, і ці моделі робили з негідних кузовів серійних машин.

ЗАЗ-965П – це пікап на базі ЗАЗ-965А. З самого початку його створення пікап не був призначений для серійного виробництва, а лише для використання в ролі внутрішньозаводського транспортного засобу. З часом розвитку модельного ряду Запорізького автомобільного заводу подібні пікапи створювалися на базі практично всіх наступних моделей. Швидше за все, зображений на першій фотографії екземпляр пікапа ЗАЗ-965П був виготовлений на базі пізнішого варіанту ЗАЗ-965.

загрузка...
Еще одна новость

Зачем мыть двигатель и «днище» автомобиля

26.03.2017 г. в 19:24, avtoblog

Поговорим о том, что должен сделать каждый автовладелец после долгой зимы! Конец марта — начало апреля — самое время проверить автомобиль после тяжелого зимнего периода. Конечно же, если машина проездила всю зиму без каких-либо неприятностей, то и летом какого-либо особого подвоха от нее ждать не стоит. Однако один выходной день машине все-таки уделить стоит — на всякий случай (а случаи, как известно, бывают разные). Очень хорошо, если вы подгадали сервисные интервалы так, чтобы как раз на весну у вас было намечено плановое ТО: если авто ездит порядка 2 тыс. км в месяц, а последний раз масло, жидкости и фильтры меняли в октябре (при подготовке к зимнему периоду), то как раз в апреле пора провести его снова. Но если совпадения нет, все равно небольшая профилактика не помешает.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Український автомобіль за $ 6,5 тис, який так і не пішов у серійне виробництво

26.03.2017 г. в 19:24, autotheme

За час незалежності в Україні створили кілька концептів авто. Втім, в серійне виробництво поки жоден з них не пішов. Трьохосьовий автомобіль ЛуАЗ-1901 «Геолог» був продемонстрований 1999 році в Києві в рамках салону SIA. Автомобіль мав колісну формулу 6х6. Рухаючись по воді машина розвивала швидкість 5 км/год, а на суші – 60. «Геолог» також міг долати підйоми нахилом до 58%. Виробник планував продавати ці машини за ціною $ 6,5-8 тис. Однак, в серію автомобілі не пішли, тому було випущено тільки 8 примірників. 7 з них розбили на випробуваннях.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть